Reklam ve Sponsorluk…!

Rakiplerinizin bir adım önüne geçmek ve kazancınızı iki katına artırmak için BirlikGazetesi.org’a Reklam verebilir firmanızın, ürün tanıtımlarını fotoğraf,ve video olarak düşük maliyetle oldukça geniş ve çeşitli bir kitleye duyurabilirsiniz….

İnternete Reklam Vermek Neden Önemli?

Gündemi takip etmekten arkadaşlarımızla iletişime, alışveriş yapmaya kadar yaşamımızın her anına hükmeden bir araca sahibiz: İnternet… IAB Türkiye İnternet Ölçümleme Araştırması’nın verilerine göre Türkiye’de 12 yaş üstü internet kullanıcı sayısı 25 milyonu aşmış durumda ve bunun yaklaşık %80’lik kısmı 35 yaşın altında yani tüketici potansiyeli en yüksek kesim.

Bu oran bir çok ülke için hemen hemen böyledir. Hal böyleyken internette yer almak, markanızı ve iş yerinizi internet ortamına taşımak olmazsa olmaz oldu. Fakat sadece web sitesinizin olması yeterli değil artık.

Daha fazla ziyaretçi ve müşteri kazanmak için internet reklamı büyük önem teşkil ediyor. Çoğu marka ve iş yeri pazarlama ve satış faaliyetlerini internet üzerinden sürdürmekte ve internet reklamlarına ayrılan bütçeler bu mecraya olan güveni artırmış durumdadır ve doğal olarak faydalarını da gözler önüne sermektedir. Peki nedir bu internet reklamının faydaları?

Düşük Maliyet

İnternet reklamların en cezbedici özelliklerinden birisi düşük maliyetli olması. Geleneksel reklam mecralarına oranla çok düşük bir ücrete internet reklamı verebilir ve daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz.

Esneklik

İnternet reklamı aynı zamanda esnektir de. Size birçok seçenek sunar. Kampanyalarınızı ve internet reklamlarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilir, ulaşmak istediğiniz kitlenin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Anahtar kelimeleriniz, kampanyalarınızı, reklamlarınızı sürekli takip edebilir, herhangi bir trend değişikliğinde düzenlemelere gidebilir ve istediğiniz zaman son verebilirsiniz. Üstelik internet reklamı 7 gün 24 saat yayındadır, zaman üzerinden kısıtlandırma yapılmaz.

Geniş Kapsam

Google ve benzeri arama motorları üzerinde her gün milyonlarca arama yapılmaktadır ve bu arama yapan kişilerin bir kısmı bilgi edinmek ve paylaşmak için arama yaparken bir kısmı da ürün ve hizmet satın almak için arama yapmaktadır. İnternet reklamı sayesinde ürün ve hizmetlerinizdeki yeniliklerden potansiyel müşterinizi haberdar edebilir ve uzun süreli internet reklamları ile kalıcı müşteriler elde edebilir ve işinizin tanınırlığına katkıda bulunmuş olursunuz.

Doğru Kitle

Verdiğiniz internet reklamı ile arama motorları hedefleme yaparak, sizi internette doğrudan sizin hizmetinizi arayan potansiyel müşterilerinizle buluşturur. Örneğin, “nakliye hizmeti” diye arama yapan bir kişinin karşısına sadece nakliye hizmetleri ile ilgili reklamlar çıkacaktır.

Nakliye hizmetine ihtiyacı olan ve aratan kişi karşısına çıkan internet reklamlarından seçimini yapacak ve hizmeti satın alacaktır. Bu yüzden internet reklamı sayesinde doğru müşterilere ulaşabileceğinizden emin olabilirsiniz. Ulaşmak istediğiniz hedef kitleyi de belirlediğiniz zaman reklam giderlerinizde olacak düşüşü siz düşünün.

Hızla Yayılabilirlik

İnternet reklamı hızlı sonuçlar vermesi ile meşhurdur. Reklamınız yayınlandığı andan itibaren hızlı geri dönüşler almaya başlarsınız.

Ölçülebilirlik

İnternet reklamı; TV, radyo, dergi gibi geleneksel reklam kanallarına oranla daha şeffaftır. İnternet reklamları performansa dayalı ve sonuç odaklı bir ürün olduğu için gerçek zamanlı bir ölçüm yapabilme mümkün ve kampanyalarınızın başarılı olup olmadığını söylemeyi imkanlı kılmaktadır. Reklamı kaç kişinin görüntülediğinden reklama ilgi gösterenlerin demografik yapısına kadar birçok bilgiye ulaşabilir ve kampanyanızı bu verilere göre şekillendirebilirsiniz.

Reklam Türlerimiz:

Tüm Sayfalarda En Üst: 970 x 90 px

Tüm Sayfalarda Sağ/Sol: 120 x 600 px

Tüm Sayfalarda Site Logo Sağı: 728 x 90 px

Anasayfa: 728 x 90 px

Anasayfa Manşet Haberler Sağı: 300 x 250 px

Anasayfa: 300 x 250 px

Alt Sayfa: 728 x 90 px

Alt Sayfa 300 x 250 px

Bir an önce internet reklamı verin ve kazancınızı artırın.

Reklam vermek için ilhantahsin2@gmail.com mail adresimiz veya aşağıdaki form ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Not: Yıllık reklamlarda 2 aylık,  6 Aylık reklamlarda 1 aylık, 3 Aylık reklamlar ½ aylık indirimler uygulanır.

Başa dön tuşu