Batı Trakya

Müftü Şerif’ten İrşad Ekibi Üyelerine Yemek

Gümülcine Seçilmiş Müftüsü İbrahim Şerif, İrşad Ekibi Üyelerine yemek verdi. Yemeğe Başkonsolos Aykut Ünal ve eşi İlayda Ünal katıldı.

Gümülcine Seçilmiş Müftüsü İbrahim Şerif, İrşad Ekibi Üyelerine yemek verdi. Yemeğe Başkonsolos Aykut Ünal ve eşi İlayda Ünal katıldı.

Ramazan ayı öncesi düzenlenen bu yemekli program hakkında Gümülcine Seçilmiş Müftülüğünden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“İrşad Ekibi Üyeleri Müftülüğün Yemeğinde Bir Araya Geldiler”

“Ramazan öncesi Faziletli Müftümüz Sayın İbrahim Şerif’in Gümülcine S. Müftülüğü Erkek ve Kadın İrşad Ekibi Üyelerine verdiği yemeğe şeref misafiri olarak Anavatanımız T.C. Gümülcine Başkonsolosu Sayın Aykut Ünal ve değerli eşleri Sayın İlayda Ünal Hanımefendi katıldılar.

Ramazan ayı faaliyetlerinin konuşulduğu toplantıda, yakın zamanda görevine başlayan Sayın Başkonsolos ve değerli eşi ile tanışma fırsatı bulundu.

Müftümüz konuşmasında Sayın T.C. Gümülcine Başkonsolosumuza ve hocalarımıza katılımlarından dolayı teşekkürlerini iletti.

Başkonsolos ve değerli eşleri de yaptıkları konuşmalarda davete teşekkür ederek, Batı Trakya’da bulunmalarından dolayı mutlu olduklarını, müftülüğün çalışmalarını takdir ettiklerini, Ramazan ayı faaliyetleri ve etkinliklerinde başarılar temenni ettiklerini ifade ettiler.”

blank

blank

 

 

 

Haberin devamını oku

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rastgele Haberler

Başa dön tuşu