Avrupa | Balkanlar

Yunan-Rum Dostu Menendez Fena Yakalanmışa Benziyor, Yolun Sonu Göründü!

Amerikalı Senatör Bob Menendez bu defasında çok fena yakalanmışa benziyor.

Amerikalı Senatör Bob Menendez bu defasında çok fena yakalanmışa benziyor.

Amerikalı Senatör Bob Menendez bu defasında yolsuzluk iddialarıyla ilgili hakkında başlatılan soruşturmaya göre çok fena yakalanmışa benziyor. Galiba bu defasında yolsuzlukla ilgili geri dönüşü yok gibi görünüyor. Güney Kıbrıslı Ermeni asıllı eşi Nadine Arslanian Menendez‘i göz göre göre bataklığa sürüklemişe benziyor.

ABD’den Mısır’a giden tüm gıdaların “Helal Sertifika” tekelini ellerinde tutmuşlar. Bunun için ortada altın külçeler, bol bol dolarlar ve son model bir Mercedes’i içeren ciddi miktarlarda rüşvet dönmüş. Öyle ki laboratuvarda üretilmiş etlere bile Helal Sertifika verdikleri ileri sürülüyor.

Tüm bu iddia edilenleri Senatör Menendez’in Güney Kıbrıslı Ermeni asıllı eşi Nadine Arslanian, 3 iş adamı ile birlikte planladıkları belirtiliyor. Bob Menendez ile evlenmeden önce de zaten ciddi bir borç batağı içinde olduğuna dair not düşüldüğü ileri sürülüyor.

 

 

 

Haberin devamını oku

Bir Yorum

  1. …εσύ τι είσαι ΒΡΕ ΕΛΛΗΝΑ ΤΟΥ ΟΠΟΙΟΥ ΟΙ ΠΡΟΓΟΝΟΙ ΕΞΙΣΛΑΜΙΣΤΗΚΑΝ ΑΣΠΟ ΤΗΝ ΒΡΩΜΟ ΦΑΡΑ-ΡΑΤΣΑ των τουρκοάπλυτων!!!..ΠΡΟΣΚΥΝΗΣΕ ΚΑΙ ΓΟΝΑΤΙΣΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟ ΕΘΝΟΣ-ΓΕΝΟΣ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ,ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΑΝΗΚΕΙΣ!!!ΣΠΕΥΣΕ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΤΗΤΑΣ ΣΟΥ,ΤΩΡΑ,ΕΧΘΕΣ,ΠΡΟΕΧΘΕΣ!!!

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rastgele Haberler

Başa dön tuşu