Batı Trakya Haber

İskeçe’de “Pis Türk, Seni Öldüreceğiz” Dediler 16 Yaşında Genci Hastanelik Ettiler!

İskeçe’de 20 kişiden oluşan bir grup, 16 yaşındaki bir Türk çocuğunu feci şekilde döverek hastanelik ettiler.

İskeçe’de 20 kişiden oluşan bir grup, 16 yaşındaki bir Türk çocuğunu feci şekilde döverek hastanelik ettiler. Yerel Yunan basınında 26 Ağustos Cuma akşam saatlerinde yer alan bu haber bölgede tedirginlik yarattı.

Haberde  belirtildiği üzere saldırganların ne için 16 yaşındaki gence saldırıda bulundukları henüz belirlenemezken, olayla ilgili görgü tanıklarının ifadelerine göre, gruptan 6 – 7 kişinin Türk çocuğuna aynı anda acımasızca vurdukları belirtiliyor.

Görgü tanıklarının söylediklerine göre, saldırganların 16 yaşındaki gence yerde yatarken dahi kafasına ve karın bölgesine tekmelerle acımasızca vurmaları sonucunda gencin kanlar içinde kaldığı ifade edildi. Saldırganların gence “Pis Türk öbür sefere seni öldüreceğiz” diye bağırarak küfür ettikleri belirtilirken, o an orada bulunan vatandaşların araya girmesiyle 20 kişilik grubun olay yerinden hızla uzaklaştığı ifade ediliyor.

Kısa süre sonra olaydan haberdar olan gencin annesi olay yerine gelerek oğlunu hastaneye götürdüğü belirtilirken, annenin saldırganlara karşı suç duyurusunda bulunacağı ifade ediliyor.

Haberin devamını oku

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rastgele Haberler

Başa dön tuşu