Yunanistan Haber

Cephanelikten Yükselen Dumanlar ve Patlama Sesleri Korkuttu!

Kerpe adasında bir askeri kışladaki cephanelikten sabah erken saatlerde yükselen dumanlar ve patlama sesleri ada sakinlerini ve yetkilileri korkuttu.

Kerpe adasında bir askeri kışladaki cephanelikten sabah erken saatlerde yükselen dumanlar ada sakinlerini ve yetkilileri korkuttu.

Bu sabah saatlerinde Kerpe (Karpathos) adasında askeri bir kışladaki cephanelikte bulunan mühimmat deposundan yükselen duman ve patlama sesleri paniğe neden oldu. Polis, askeri cephaneliğin yanından geçen karayolunu önlem amaçlı geçici olarak trafiğe kapattı.

blank

Kerpe Belediye Başkanı Yannis Nisirios olayla ilgili Karpathia News’e verdiği demeçte, “Sabahın erken saatlerinden beri mühimmat alanında patlamalar oluyor, bu da yüksek sıcaklık ve sıcaklığın en olası nedeni.” Olarak bir değerlendirmede bulundu. Başkan Yannis Nisirios, mühimmat deposunun soğutulması için üzerine su döküldüğünü de dile getiriyor.

Olayın neden kaynaklandığını açıklığa kavuşturmak üzere Yunan ordusuna ait uzmanlardan oluşan bir heyetin Rodos adası veya Atina’dan bölgeye intikal edeceği ileri sürüldü.

Haberin devamını oku

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rastgele Haberler

Başa dön tuşu