Batı TrakyaBatı Trakya Haber

Belediye Başkanlarına “Hayırlı Olsun” Ziyareti

Müftü Şerif Yassıköy Belediye Başkanı Caner İmam ve Kozlukebir Belediye Başkanı Erdem Hüseyin’e “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Batı Trakya Türk Azınlığı Danışma Kurulu (BTTADK) Başkanı ve Gümülcine Seçilmiş Müftüsü İbrahim Şerif, görevlerine yeni başlayan Yassıköy Belediye Başkanı Caner İmam ve Kozlukebir Belediye Başkanı Erdem Hüseyin’e “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Bu ziyaretlere ilişkin BTTADK’dan yazılı bir açıklama yapıldı. Açıklama aynen aşağıdaki gibidir:

AÇIKLAMA

“7 Şubat 2024 Çarşamba günü, Batı Trakya Türk Azınlığı Danışma Kurulu Başkanı ve Gümülcine Seçilmiş Müftüsü Sn. İbrahim Şerif ile kurul Genel Sekreteri ve Gümülcine Türk Gençler Birliği Başkanı Sn. Sedat Hasan, Kozlukebir Belediye Başkanı Sn. Erdem Hüseyin ve Yassıköy Belediye Başkanı Sn. Caner İmam’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Düzenlenen ziyaretler kapsamında, Danışma Kurulu Başkanı Sn. İbrahim Şerif, Kozlukebir Belediye Başkanı Sn. Erdem Hüseyin’i ziyaret ederek yeni görevini tebrik etti. Ayrıca belediye yöneticilerinin de hazır bulunduğu ziyarette fikir alışverişinde bulunup, çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretlerin devamında, Yassıköy Belediye Başkanı Sn. Caner İmam ile bir araya gelerek, yeni görevini tebrik etti. Belediye yöneticilerinin de katıldığı ziyaret kapsamında karşılıklı çalışmalar hakkında istişare edildi ve başarılar diledi.

Her iki belediye başkanımıza göstermiş oldukları misafirperverlikten ve samimiyetlerinden dolayı teşekkür ediyor, üstlenmiş oldukları yeni görevlerinde başarılar diliyoruz.”

 

 

Haberin devamını oku

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rastgele Haberler

Başa dön tuşu