Batı Trakya

Artık Garanis’in Bu Şehrin Belediye Başkanı Olarak Devam Edebileceğine İnanan Var Mı?”

Andonis Gravanis Gümülcine Belediye yönetimini eleştiriyor ve şehir parkındaki durumun utanç verici olduğunu belirten yazılı bir açıklama yayınladı.

Andonis Gravanis Gümülcine Belediye yönetimini eleştiriyor ve şehir parkındaki durumun utanç verici olduğunu belirten yazılı bir açıklama yayınladı.

Son yıllara bakılırsa sadece Gümülcine merkez ve mahalleleri değil, Gümülcine Belediyesine bağlı köyler de dahil olmak üzere hizmette geri kalmışlığın görüntüsünü veriyor. Gerçekten üzücü bir durum olduğu kadar, yorgun ve artık hizmeti gerektiği şekilde veremeyen bir Belediye yönetimi ile karşı karşıyayız. Belediye Başkanı Yannis Garanis ve ekibi, tabii ki bu geri kalmışlığın sorumluluğunu üstlenmeleri gerekiyor. Belediye yönetimi masa başından olmayacağı gibi, hizmet verilmesi de bizzat sahada olunmasını gerektiriyor. Son 4 yıl içerisinde malesef bu ruhu görmek mümkün olmadı.

Gümülcine Belediyesi ana muhalefet Başkanı ve önümüzdeki Ekim ayında yapılacak seçimlerde tekrar aday olan Antonis Gravanis, zaman zaman yayınladığı fotoğraflarla hizmette geri kalmışlığı ortaya seriyor. Ancak Belediye yönetimi bu yapıcı eleştirileri dikkate dahi almakta bir kez daha acizliğini sergiliyor.

Andonis Gravanis son olarak şehir parkındaki durumun utanç verici olduğunu belirten yazılı bir açıklama daha yayınladı.

Ana muhalefet lideri Andonis Gravanis                                         Belediye Başkanı Yannis Garanis

Gravanis açıklamasında, Belediye Başkanı Yannis Garanis yönetimini gündelik yaşamın en temel sorunlarını ve ortak alanların bakımını yapamamakla suçlayarak, şehir sakinlerinin kendileri ve çocukları için yeşil ve serin yer arayışında olduğu bir dönemde Gümülcine şehir parkının terk edilmiş bir durumda olduğunu belirtiyor.

Andonis Gravanis, parkın içinde çöp öbeklerinin bulunduğu, otların kesilmediği, çocuk oyun alanlarının yanında durgun suların kirlilik ve böcek kaynağı olduğu ifade edilen açıklamada, şehir parkında yeşillik ve çiçek bulunmamasının hayal kırıklığı yarattığını kaydediyor.

Gümülcine şehir parkındaki durumun artık kontrolden çıktığını, vatandaşların bu duruma şikayetçi olduklarını belirtiyor ve “Peki, Belediye Başkanı makamından elli metre uzakta böyle utanç verici durumlarla baş edemiyorsa, gerçekten bu şehrin Belediye Başkanı olarak devam edebileceğine inanan var mı?” ifadelerini kullanarak eleştirisini tekrarlıyor ve soruyor.

 

 

 

Haberin devamını oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rastgele Haberler

Başa dön tuşu