Batı TrakyaBatı Trakya Haber

Okulun Sorunlarını Milletvekili Zeybek’e Aktardılar

Ozan Ahmetoğlu başkanlığındaki heyet görüşmede, okul binası sorunun çözümüne yönelik yardımlarından dolayı teşekkür ederek, bu çalışmaları yoğunlaştırma talebini dile getirdi.

İskeçe Azınlık Ortaokulu – Lisesi Encümen Heyeti ve Okul Aile Birliği yöneticileri İskeçe Yeni Sol Partisi Milletvekili Hüseyin Zeybek’i ziyaret etti.

30 Nisan 2024 Salı günü gerçekleştirilen ziyarette, İskeçe Azınlık Ortaokulu – Lisesi’nin bina sorunu ele alınan temel konu oldu. Encümen Heyeti Başkanı Ozan Ahmetoğlu başkanlığındaki heyet görüşmede, okul binası sorunun çözümüne yönelik yardımlarından dolayı teşekkür ederek, bu çalışmaları yoğunlaştırma talebini dile getirdi.

Encümen Heyeti ve Okul Aile Birliği yöneticileri, okuldaki durumla ilgili ve bina sorununun çözümüne ilişkin bugüne kadar yapılan girişimleri ve bundan sonra atılacak adımlar konusunda milletvekili Zeybek’le görüş alışverişinde bulundu.

İskeçe Azınlık Ortaokulu – Lisesi Encümen Heyeti ve Okul Aile Birliği yöneticileri okulun bina sorununun mutlaka çözüme kavuşması gerektiğini belirterek bu sorunun öğrencilerimizin eğitim eşitliği hakkından yararlanmaları ve uzun yıllardan bu yana mahrum bırakıldıkları modern koşullarda eğitim görebilme imkanına kavuşmaları için şart olduğu vurguladı.

İskeçe Milletvekili Hüseyin Zeybek de ziyaretten dolayı teşekkür ederek, okul binasının çözüme kavuşması başta olmak üzere her zaman İskeçe Azınlık Ortaokulu – Lisesinin yanında olmaya devam edeceğini söyledi.

Ziyaret sırasında İskeçe Azınlık Ortaokulu – Lisesi Encümen Heyeti Başkanı Ozan Ahmetoğlu, milletvekili Hüseyin Zeybek’e plaket hediye etti.

Milletvekili Hüseyin Zeybek’e gerçekleştirilen ziyarete; Encümen Heyeti Başkanı Ozan Ahmetoğlu, Encümen Heyeti Yöneticisi Ersan Ömer, Encümen Heyeti Sekreteri Bahri Belço, Okul Aile Birliği Asbaşkanı Selma Veli, Okul Aile Birliği Yöneticileri Erdal Hocaoğlu ve Şerife Mustafaoğlu katıldı.

Haberin devamını oku

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rastgele Haberler

Başa dön tuşu