Yunanistan Haber

Yunanistan’ın Meyvesi ve Sebzesi Türkiye’den Geliyor

Yunanistan bir ayda Türkiye’den 1,5 milyon dolarlık yaş sebze ve meyve satın aldı.

Yunanistan bir ayda Türkiye’den 1,5 milyon dolarlık yaş sebze ve meyve satın aldı.

Türkiye’de Akdeniz İhracatçı Birlikleri (AKİB) Koordinatör Başkanı ve Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Nejdat Sin, Ağustos ayı ihracat hacminde en yüksek artışın yakalandığı ülkelerin başında, yüzde bin 724 artış ve 1,5 milyon dolar değer ile Yunanistan’ın liste başı olduğunu açıkladı.

Başkan Nejdat Sin, Türkiye’nin Ağustos ayında yaş meyve ve sebze ihracatını en yüksek yüzde ile Yunanistan’a yaptığını dile getirdi ve Yunanistan’ın Ağustos ayında Türkiye’den 1,5 milyon dolar değerinde yaş sebze ve meyve ithal ettiğini belirtti.

Avrupa’daki pazarların başında birinci sırada Yunanistan bulunurken, Almanya, Hırvatistan, Bulgaristan ve İsviçre takip ediyor.

Haberin devamını oku

Bir Yorum

  1. …τέτοιες ΑΝΟΗΣΙΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΝΙΣΧΥΟΥΜΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΤΟΥΣ ισλαμοφασίστες του akp του ερντογάν και του ναζιστή-φασίστα γκρίζου λύκου μπαχτσελί,του chp του κεμαλοστρατοκράτη κιλιτσντάρογλου,του iyi parti της απαίσιας φασίστριας λύκαινας μεράλ ακσενέρ και την βρωμοτουρκιά των τουρκόχοιρων και τουρκοαρουραίων των βόθρων,της λάσπης και του βόρβορου των τεναγών των στεπών της μογγολίας… .ΕΜΠΑΡΓΟ ΚΑΘΟΛΙΚΟ στα προϊόντα των τουρκόχοιρων και”σφράγισμα”συνόρων μαζί με άρση των διπλωματικών σχέσεων με τους υπάνθρωπους τουρκόχοιρους!!!… .Φωτιά και τσεκούρι στην τουρκιά και στα τουρκικά σκυλιά…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rastgele Haberler

Başa dön tuşu
EnglishGermanGreekTurkish