Yunanistan Haber

“Sınırlar Kapatılsın, Türk Ürünleri Boykot Edilsin”

868 ve 869 barkodlu ürünler Yunan raflarında yer almasın. Sınırlar kapatılsın ve Türkiye'ye giriş ve çıkışlara yasak getirilsin.

Yunan Çözümü Partisi, “Hükümet tarihsel sorumluluklarından vazgeçiyor. Sınırlar kapatılsın, Türk ürünlerinin tamamı boykot edilsin” çağrısında bulundu.

Kiriakos Velopulos’un Yunan Çözümü Partisi (Elliniki Lisi), Miçotakis hükümetinin tarihsel sorumluluklarından vazgeçtiğini ileri sürerek, Yunanistan-Türkiye sınırlarının kapatılmasını ve Türk ürünlerinin tamamının boykot edilmesi çağrısında bulundu.

Yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer veriliyor.

“Sınırlar Kapatılsın, Türk Ürünleri Boykot Edilsin”

“Bay Dendias, uluslararası toplum Aya Sofya hakkında sorumluluklarını üstlensin diye yalvarıyor. Hükümet, Aya Sofya’yı korumak için tarihi sorumluluklarını bir kez daha bırakıyor ve başkalarından Aya Sofya’yı korumalarını istiyor. Hükümeti, Türkiye’ye yönelik derhal yaptırımlar uygulaması için YUNAN ÇÖZÜMÜ önerilerini kabul etmeye davet ediyoruz. Türk ürünlerinin tamamı boykot edilsin. 868 ve 869 barkodlu ürünler Yunan raflarında yer almasın. Sınırlar kapatılsın ve Türkiye’ye giriş ve çıkışlara yasak getirilsin. Nihayetinde koşullar karşısında dik durun!”

Haberin devamını oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rastgele Haberler

Başa dön tuşu