Yunanistan Haber

Sahte Doktorun Fotoğraf ve Kimliğini Paylaştı!

Yunanistan Emniyet Teşkilatı (EL.AS) sahte doktorunun kimlik verilerini ve fotoğraflarını yayınladı.

Savcının emri üzerine Yunanistan Emniyet Teşkilatı (EL.AS) sahte doktorunun kimlik verilerini ve fotoğraflarını yayınladı.

Atina Liosia doğumlu 47 yaşında Kontostahis Nikolaos isimli Yunanlı şahıs kendisini doktor gibi tanıtmış, hatta geçmiş dönemlerde Çin’e yapılacak yatırımlarda arabulucu rolü oynayacak CIA ajanı olarak da tanıtan 47 yaşındaki dolandırıcının kimliği ve fotoğrafları Yunanistan Emniyet Teşkilatı tarafından yayınlandı. Açıklama ve fotoğraflar altı ay boyunca askıda kalacak ki sahte doktor hakkında olası başka şikayetlerin olup olmayacağı araştırılacak.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz hafta Atina’da patlak veren sahte doktor olayında, 14 ve 16 yaşındaki iki çocuğun yanı sıra 76 yaşındaki bir adamın ölümünden de sorumlu tutuluyor.

Sahte dolandırıcı doktorun kendini halk arasında “Nikos Kontos” ismiyle tanıttığı, ayrıca ünlü Yunanlı bir işadamını da 55 milyon euro alarak dolandırdığı ifade ediliyor. Bunun yanısıra daha birçok kişiyi kanser hastalığına karşı iyileştireceği vaadiyle de onbinlerce euro aldığı ifade ediliyor.

 

Haberin devamını oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rastgele Haberler

Başa dön tuşu
EnglishGermanGreekTurkish