Yunanistan Haber

Önemli Gelişme! İki Kadın Koronavirüsten Tedavi Edildi

Son 24 saatte, yoğun bakımda uygulanan tedavi yöntemi sonrasında iki Koronavirüs hastası kadın iyileşme gösterdi.

Doğu Makedonya-Trakya Bölgesi’nde Koronavirüs ile mücadelede referans hastanesi olarak görevlendirilen Dedeağaç Hastanesi’nde uygulanan tedavi yöntemi ile hastalar iyileşmeye başlayınca bir umut ışığı doğdu.

Dedeağaç hastanesinde 78 yaşında bir kadın Koronavirüsü yenerek yoğun bakım ünitesinde entübeden çıktı ve normal tedavi bölümüne geçti. Uygulanan tedavi sonrası yağanan bu gelişme hastenedeki doktorları umutlandırdı.

78 yaşındaki kadının kronik hastalıklarının bulunmasına rağmen hastane doktorları tarafından uygulanan tedavi yöntemi sonrasında iyileşerek yeniden yaşama dönmesinin bir umut ışığı doğurduğu ifade ediliyor.

Dedeağaç hastanesinde bu başarı bununla da sınırlı kalmıyor. Drama’dan olduğu belirtilen 68 yaşında bir başka kadın da Koronavirüs vakası nedeniyle hastanenin yoğun bakım ünitesinde entübe edilmiş bir şekilde tedavi görüyordu, ancak bu son 24 saatte onun da yoğun bakımdan çıktığı belirtiliyor.

Böylece son 24 saatte, yoğun bakımda uygulanan tedavi yöntemi sonrasında iki Koronavirüs hastası kadın iyileşme gösterdi. Bu da hastanedeki sağlık ekibi uzmalarını umutlandırdı.

Haberin devamını oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rastgele Haberler

Başa dön tuşu