Batı Trakya Haber

“Nerede Kaldınız Be Kızanım, Hep Sizi Bekledik”

"Normal yaşamlarına tekrar dönebilmeleri için tüm yetkili birimleri de göreve davet ederiz.”

Karagözlü köyünde bir soydaşımız, “neredesiniz be kızanım, hep sizi bekledik” dercesine ellerini açarak DEB Partisi Başkanı Çiğdem Asafoğlu’nu karşılıyor ve kendisine dert yanıyor.

12 Ocak tarihinde Rodop ilinde bazı köylerde sağanak yağış nedeniyle yaşanan sel felaketinde zarar gören vatandaşlara bir yardım eli de Dostluk, Eğitlik, Barış (DEB) Partisi’nden geldi. Yaklaşık 15 gün sonra sel sularına maruz kalan soydaşlarımızı ziyaret eden DEB Partisi Başkanı Çiğdem Asafoğlu ve ekibi yardım paketlerini hak sahiplerine teslim etti.

DEP partisi tarafından yapılan yazılı basın açıklaması aynen ağaşıdaki gibidir.

“DEB Partisi selden zarar gören ailelerin yanında”

“Yaşanan yoğun yağış sonrası sel felaketinden ciddi bir şekilde etkilenmiş olan Bekirköy, Lefeciler ve Karagözlü köylerine DEB Partisi yardım elini uzattı.

DEB Partisi Genel Başkanı Çiğdem Asafoğlu, DEB Partisi ekibi ile birlikte köylere ziyarette bulunarak, bu köylerde yoğun yaşanan yağış sonrası zor durumda bulunan soydaşlarımıza soba, ocak, halı, battaniye ve temel gıdalar ile temel hijyen malzemeleri temin etti. Soğuk hava koşullarından dolayı selzedelere sıcak yemek sunuldu.

Zor günler geçiren aileler dayanışma girişimi sonrası her zaman olduğu gibi DEB Partisi’ni bağrına bastı.

Bir kez daha tüm selzedelere, maddi ve manevi zarar görmüş tüm ailelere geçmiş olsun dileklerimizi iletir, normal yaşamlarına tekrar dönebilmeleri için tüm yetkili birimleri de göreve davet ederiz.”

DEB Partisi

 

Haberin devamını oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rastgele Haberler

Başa dön tuşu