Yunanistan Haber

Muhasebe Şirketinden 150.000 Euro Çaldılar

Selanik Kalamaria semtinde bir muhasebe şirketi ofisinden 150.000 euro çaldılar.

Selanik Kalamaria semtinde bir muhasebe şirketi ofisinden 150.000 euro çaldılar.

Selanik (Thessaloniki) Emniyet Teşkilatı Kalamaria Şubesi Organize Suçlarla Mücadele Depatmanı ekiplerinin koordineli operasyonu sonuç getirdi ve Selanik Kalamaria semtinde bir muhasebe şirketi ofisinden 150.000 euro çalan 35 yaşındaki Yunanlı bir anne ve 19 yaşındaki oğlu olayla ilgili olarak tutuklandı.

35 yaşındaki anne ve 19 yaşındaki oğlu, polis operasyonu çerçevesinde Nea Efkarpia’da fail olarak tespit edildi ve tutuklanarak kelepçe takıldı ve gerekli hukuki işlemlerin ardından Selanik Savcılığı’na sevk edildi.

Polis soruşturmasında elde edilen bilgilere göre, 19 yaşındaki tutuklu genç, kimliği henüz belirlenemeyen bir suç ortağı ile birlikte, 09-12-2020 tarihinde akşam saatlerinde, söz konusu muhasebe şirketine yasadışı yollarla girmiş ve 150.000 euro parayı kasadan çıkardıktan sonra, kendisine yardım eden bir şahısla birlikte araçla olay yerinden kaçmışlar. Aracın 35 yaşındaki annesi tarafından kiralandığı ve onlara tahsis ettiği belirlendiği ifade ediliyor.

Tutuklanan ikilinin Nea Efkarpia bölgesindeki evinde yapılan aramada, yasallığı araştırılan çok sayıda elektronik cihaz ve cep telefonunun yanı sıra çalınan paranın bir kısmına el konulduğu belirtiliyor.

Haberin devamını oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rastgele Haberler

Başa dön tuşu