Yunanistan Haber

Kavga Ettiler Hastanelik Oldular, Sonra Da Gözaltına Alındılar

9 kişi iki futbol takımı PAOK ve AEK yüzünden tekme yumruk birbirine girdi.

9 kişi iki futbol takımı, PAOK ve AEK yüzünden tekme yumruk birbirine girince yaralılar hastaneye diğerleri de polis tarafından gözaltına alındı.

PAOK ve AEK futbol takımları yüzünden Dedeağaç’ta tam 9 kişi tekme ve yumruklarla birbirine girdi. Olay Dedeağaç Yunan Turizm Organizasyonu (EOT) sahilinde meydana geldi.

Sahilde kişilerin karıştığı kavga büyüyünce etraftakiler tarafından polise haber verildi ve olay yerine gelen polis tarafları güçlükle ayırdı. Kavga sırasında ikisi asker olduğu belirtilen şahıslar başından yaralanarak Dedeağaç’ta Askeri Hastane’ye (KİHNE) kaldırılarak tedavi altına alındı.

Polisin soruşturmada elde ettiği bilgiler doğrultusunda, kişilerin daha önce de futbol takımı yüzünden tartışmaya girdiği, ancak olayın dün yeniden sahilde tekrarlandığı belirtiliyor.

Polis ekiplerinin yürüttüğü soruşturmanın devamında elde edilen bilgilere göre, kavgaya karışan şahısların kimlikleri tespit edildi. Daha sonra da polis tarafından yapılan operasyonla yakalandılar. Haklarında yapılan işlemlerin ardından Savcı karşısına çıkacakları belirtiliyor. Kişilerden 6’sının PAOK taraftarı diğer 3’ünün de AEK taraftarı olduğu ifade ediliyor.

Haberin devamını oku

Rastgele Haberler

Başa dön tuşu