Batı Trakya Haber

İskeçe Türk Biliği’nden “Paylaşıyoruz” Kampanyası

İskeçe Türk Biliği’nden “Birimiz, hepimiz, hepimiz birimiz için” “PAYLAŞIYORUZ” Kampanyası.

İskeçe Türk Biliği’nden “Birimiz, hepimiz, hepimiz birimiz için” “PAYLAŞIYORUZ” Kampanyası.

 İskeçe Türk Birliği (İTB), ihtiyaç sahiplerine ve göçmenlere yönelik her türlü Giysi ve Ayakkabı malzemesi kampanyası başlattı.

İskeçe Türk Birliği’nin düzenleyeceği kampanya “PAYLAŞIYORUZ” adı altında gerçekleştirilecek. Kampanyanın sloganı ise “Hepimiz Birimiz, Birimiz Hepimiz İçin PAYLAŞIYORUZ.”

İskeçe ili başta olmak üzere, bölgemizde yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlara, göçmen ve mültecilere yönelik olarak başlatılan “PAYLAŞIYORUZ” kampanyasına isteyen herkes katılabilecek.

Kampanya, İskeçe Türk Birliği yönetimi tarafından koordine edilecek. Kampanyaya, İTB Biçki – Dikiş – Nakış ve El Sanatları Kursları da aktif olarak katılacak.

İskeçe Türk Birliği Dikiş – Nakış Kursları tarafından dikilecek giysiler ve vatandaşların bağışlarıyla toplanacak malzemeler, diğer kuruluşlarla da yapılacak istişareler sonucunda belirlenecek ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak.

Kampanyaya katılmak isteyenler, bağışlamak istedikleri malzemeleri İskeçe Türk Birliği’ne veya dernek yöneticilerine teslim edebilirler.

Kampanyaya, esnaf veya işadamları da az kullanılmış veya yeni giysi, ayakkabı, kırtasiye malzemesi bağışında bulunarak katılabilir. Kampanya çerçevesinde çocuk giysilerine ağırlık verilecek.

BAĞIŞLANACAK EŞYALARIN İYİ DURUMDA, TEMİZ VE KULLANILABİLİR OLMASINA ÖZEN GÖSTERİLMESİ önemle rica olunur.

“PAYLAŞIYORUZ” kampanyası çerçevesinde toplanacak eşyalar: Çorap, iç çamaşırı (kullanılmamış), ayakkabı, her türlü kadın ve erkek giysisi, çocuklara yönelik her türlü giysi, ayakkabı, terlik, patik olarak belirlendi.

 

Haberin devamını oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rastgele Haberler

Başa dön tuşu
EnglishGermanGreekTurkish