Yunanistan Haber

“Egemenlik Haklarımızda Kırmızı Çizgilerimiz Var”

“Türkiye'nin niyetlerine değil, yeteneklerine bakıyoruz. Rakibimizin her türlü senaryosuna karşı farklı çözümlerimiz ve seçeneklerimiz var. Yunanistan'ın savaş gücü mükemmel."

Savunma Bakanı Yardımcısı  Alkiviadis Stefanis, iki gün aradan sonra çıktığı ΑΝΤ1 Tv programında yine Türkiye ile ilgili konuştu.

Yunanistan Savunma Bakanı Yardımcısı  Alkiviadis Stefanis, iki gün aradan sonra çıktığı ΑΝΤ1 Tv programında, “Türkiye’nin niyetlerine değil, yeteneklerine bakıyoruz. Rakibimizin her türlü senaryosuna karşı farklı çözümlerimiz ve seçeneklerimiz var. Yunanistan’ın savaş gücü mükemmel” değerlendirmesinde bulundu.

Bakanı Yardımcısı  Alkiviadis Stefanis şunları ifade etti: “Egemenlik haklarımızda kırmızı çizgilerimiz var. Her şeyi nereden geldiğini değerlendiriyoruz. Bakanlık her gün olanları ve konuşulanları duyuyor. Birileri Kastelorizo’nun Ege olmadığını söylüyor. Bir her gün orada eylemlerimizi inceliyoruz. Bölgesel ve egemen haklarımızın sağlam olmasını sağlıyoruz. Bunu Evros’a gösterdik ve sonra Avrupalılar yanımıza geldi. Siyasi dünyanın farklı görüşleri olabilir, ama işimizi yapıyoruz.”

Haberin devamını oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rastgele Haberler

Başa dön tuşu