Batı Trakya Haber

Çelebiköylü Yöneticilerden DEB Partisi’ne Anlamlı Ziyaret

Batı Trakya’da Türk gençlerini spora özendirmek için kendi çapında kısıtlı imkanlarla hizmet vermeye çalışan Çelebiköy futbol takımı yöneticileri DEB Partisi’ni ziyaret etti.

Rodop ili yerel amatör ligde mücadele eden Çelebiköy futbol takımı yöneticileri DEB Partisi’ni ziyaret etti. Takım yöneticileri, DEB Partisi Başkanı Çiğdem Asafoğlu’na, gençlerin spor yapma alışkanlıklarına faydalı olabilmek üzere çok kısıtlı imkanlar ve özveri ile verdikleri hizmeti anlattı. Yapılan sohbette karşılaştıkları zorlukları aktaran yöneticiler, gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak kalmalarını sağlamak üzere herkesin üzerine düşeni yapmalarına vurgu yapıldı.

Ziyarete ilişkin DEB Partisi tarafından yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi.

“14 Ekim Çarşamba günü partimizin genel merkezine ziyaret gerçekleştiren Çelebiköy Futbol Takımı yöneticileri ile birlikte takımın gidişatı hakkında bilgiler aldık ve diğer genel konulara da değinerek güzel bir sohbet gerçekleştirdik.

Çelebiköy futbol takımına gerçekleştirdikleri bu nazik ziyaretleri için teşekkür eder spor hayatlarında başarılar dileriz.”

Haberin devamını oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rastgele Haberler

Başa dön tuşu