Yunanistan Haber

Belindeki Kemerde 6 Kilo Eroin İle Yakalandı!

52 yaşında bir kadın özel olarak diktirdiği bezden bel kemeri içine gizlediği yaklaşık 6 kilo eroin ile yakalandı.

52 yaşında bir kadın özel olarak diktirdiği bezden bel kemeri içine gizlediği yaklaşık 6 kilo eroin ile İpsala Sınır Kapısı’ndan geçerek Kipi kapısı üzerinden Yunanistan’a giriş yapmak istedi. Ancak Yunan gümrük memurları tarafından yapılan üst aramasında yakayı ele verdi.

24 Ekim Cumartesi günü öğleden sonra, 52 yaşındaki bir kadın Yunanistan’a girmek için ipsala Sınır Kapısı’ndan Kipi gümrük kontrol noktasına yürüyerek geldi. Kipi Sınır Kapısı’nda denetim sırasında gümrük memurları bayana gümrüğe tabi eşyasının olup olmadığını sordu ve 52 yaşındaki kadın olmadığı yanıtını verdi. Bunun üzerine kadının hareketlerinden şüphelenen gümrük memurları kadının üzerinde arama yaptı ve belindeki özel olarak bezden diktirilmiş bel kemeri içine gizlenmiş 6 adet plastik poşet içinde yaklaşık 6 kilo eroin bulundu.

Yapılan sorguda kadının eroini İstanbul’dan aldığını ve Atina’ya götüreceğini itiraf ettiği belirtilirken, uyruğu ne olduğı belirtilmeyen kadın hakkında yapılan yasal işlemin ardından Dedeağaç Mahkemesi’ne sevk edildiği ifade ediliyor.

 

Haberin devamını oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rastgele Haberler

Başa dön tuşu
EnglishGermanGreekTurkish