Batı Trakya Haber

“Batı Trakyamıza da Ulaştırabildik”

"Bu yıl ne mutlu bize ki bu kolilerimizin bir kısmını Batı Trakyamıza da ulaştırabildik.”

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi her yıl Ramazan Ayı’nda ihtiyaç sahiplerine ulaştırdığı yardım paketlerinin dağıtımını bu yıl da devam etti.

BTTDD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu adına konuya ilişkin açıklama yapan Başkan Dr. Ali Eminlatif; “Uzun yıllardır şubemiz adına devam ettirdiğimiz geleneğimizi bu yıl da gerçekleştirebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yardımsever hemşehrilerimizin destekleri sayesinde pandemi döneminin başından itibaren ihtiyacı olan hemşehrilerimize çeşitli gıda malzemelerini ulaştırdık. Ramazan ayının gelmesi ile birlikte yine hemşehrilerimizin desteği ile bu yıl yine yüzlerce gıda kolisi hazırladık. Bu yıl ne mutlu bize ki bu kolilerimizin bir kısmını Batı Trakya’mıza da ulaştırabildik.” diye konuştu.

“Batı Trakya’da hemşehrilerimizin yanındayız”

Başkan Dr. Ali Eminlatif sözlerini şöyle sürdürdü: “Hem Anavatan’da hem de Batı Trakya’da ihtiyaç sahibi hemşehrilerimizin bir nebze de olsa yanında olabildiğimiz için son derece gururluyuz. Bu gurur aynı zamanda destekleri ile bu yardımları tarafımıza ileten hayırsever hemşehrilerimize de aittir. Bir kez daha hayırsever insanlarımıza teşekkür ediyor, Ramazan ayında tüm insanlarımıza sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum” dedi.

 

Haberin devamını oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rastgele Haberler

Başa dön tuşu