Batı Trakya HaberEditörün Yazıları

Azınlığı Daha Hangi Seviyeye Getirmeyi Planlıyorsun?

Çözdüğün tek bir sorunu açıklar mısın? Azınlığı daha da hangi seviyeye getirmeyi planlıyorsun? Azınlık her gün ölüyor! İlhan Ahmet, farkında mısın? Peki ne yapıyorsun?

Çözdüğün tek bir sorunu açıklar mısın? Azınlığı daha da hangi seviyeye getirmeyi planlıyorsun? Azınlık her gün ölüyor! İlhan Ahmet, farkında mısın? Peki ne yapıyorsun?

KİNAL Partisi Rodop Milletvekili İlhan Ahmet, amansız hastalıkla mücadelede hayatını kaybeden KİNAL Partisi Genel Başkanı Fofi Gennimata ile ilgili şahsına ait Twitter hesabından şu aşağıdaki dikkat çeken paylaşımı yaptı.

İlhan Ahmet yaptığı paylaşımında, Gennimata birlikte ile halkın refahı için çalıştıklarını, bundan sonra da seçilecek olan partinin yeni başkanıyla da mücadeleye devam edeceğini ve Batı Trakya’da Azınlığı hak ettiği seviyeye mutlaka getireceği sözünü veriyor.

İlhan Ahmet’in paylaşımı aynen aşağıdaki gibidir:

Av. ilhan AHMET

“Bugün Genel Başkanımız, arkadaşım Fofi Gennimata’ya “veda” ettik.

Beraber halkımızın yararına çalıştık azim ile.

Seçilecek olan yeni Genel Başkanımız ile onun izinde mücadeleye devam edeceğiz ve azınlığımızı hak ettiği seviyeye mutlaka getireceğiz. Işıklar içinde uyu.”

Şimdi burada Batı Trakya Türk Azınlık insanı İlhan Ahmet’e tek bir soru soruyor;

“Bu güne kadar siyaset yaptığın partilerin içinde mücadele ettin de Azınlığın hangi sorununu çözdün? Hangi parti başkanını sorunların veya tek bir sorunun çözülmesi için ikna ettin? Tek bir tanesini bu Azınlığa açıklar mısın?

Hadi bunu da bırakıyoruz bir kenara, “240 İmam Yasası” kimin eseri?

Tarihe not düşülmesi açısından bu foto karesi de, Amerikalıların Selanik Panorama semtinde bulunan Başkonsolosluk Residansı’nda verilen iftar yemeğinde kılınan akşam namazından.

Halkımız çarşıda pazarda, sokakta köyde artık şunu söylüyor, sorguluyor İlhan Ahmet.

“İLHAN AHMET; SİYASETTEKİ İÇİ BOŞ SÖZLERİNİ, BOŞ VAATLERİNİ BİR KENARA BIRAK DA, ARTIK BU AZINLIK İÇİN SENİN YAPABİLECEĞİN BİRŞEY KALMADI!!!”

ZAMANI GELMİŞKEN DAHA FAZLA YIPRANMADAN……..

 

Haberin devamını oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rastgele Haberler

Başa dön tuşu
EnglishGermanGreekTurkish