Spor

2020-2021 Amatör Futbol Ligleri Sonlandırılacak

Yunanistan’da amatör ligler sonlandırılmaya doğru gidiyor.

Yunanistan’da amatör ligler sonlandırılmaya doğru gidiyor. Kısa zamanda gerekli açıklamanın yapılması bekleniyor.

Yunanistan’da amatör futbolda maçlar hemen yeniden başlamazsa, 2020-2021 sezonu için bazı ligler artık kalıcı şekilde askıya alınacak ve sonlandırılacak.

Yunanistan’da amatör sporlar bir hafta daha buzdolabında kalırken, Bulaşıcı Hastalıklar Komitesi’nin bugünkü toplantısında A1 kategorisinde polo ve hentbol, ​​bayan voleybol, kadın basketbolu maçları için yine yeşil ışığı yakmadı. Bir hafta sonra yeniden durum değerlendirilmesi yapılması kararlaştırıldı. Amatör futbol kategorileri için ise ilk baştan alınan kararın aynen devam ettiği (ligler oynanmıyor) belirtiliyor.

Öte yandan Spor Bakan Yardımcısı Lefteris Avgenakis, Milli takımların ağırlıklı olarak Avrupa ve Olimpiyat seviyesindeki yükümlülüklerini göz önünde bulundurarak, artık bu saatten sonra amatör ligler başlasa dahi zamanın kısıtlı olduğunu ve liglerin tamamlanmasının mümkün olamayacağına vurgu yaptı.

Bu durum gösteriyor ki, önümüzdeki hafta veya bir sonraki hafta liglerin bu sezon için sonlandırıldığı açıklaması yapılması bekleniyor.

Haberin devamını oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rastgele Haberler

Başa dön tuşu
EnglishGermanGreekTurkish