Yunanistan Haber

Yunan Gazetesinden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Ağır Hakaret

“Makelio” gazetesi, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ağır hakaret ve saygısızlık içeren bir haber fotoğraf yayınladı.

Yunanistan’da hem baskı ortamında hem de internet üzerinden yayın yapan ve okuyucuları oldukça yoğun olan “Makelio” gazetesi, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ağır hakaret ve saygısızlık içeren bir haber fotoğraf yayınladı.

Yunan gazetesi “Makelio.gr” haber gazetesinden Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili tüyler ürpertici fotoğraflı başlık.

Makelio gazetesi, “Gelecekten bir fotoğraf. Yunan Ordusu, Hristiyanlık’ın Aziz Kurucuları ve Amerikan Petagonu’ndan “Kartallar”, Onu köşede bekliyorlar. CIA’dan Ölüm Senaryoları” başlığıyla Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ağır ve asılsız hakaretlerle bir yazıyı okuyucularına duyurdu.

Baş sayfanın tamamını bu Cumhurbaşkanı Erdoğan’a karşı ahlaksız ve basın ilkeleriyle bağdaşmayan bir saldırı yöntemine ayıran gazetenin haberinde dikkat çeken bir diğer başlık ise, “Aya Sofya’nın çan kulesinde Yahuda’nın sonu” yazısı her şeyi açıkça ortaya koymaya yetiyor.

KINAMA

BİRLİK Gazetesi olarak, devlet adamlarına karşı yapılan bu tür saldırı ve hakaretler içeren haberleri ülkemiz Yunanistan başta olmak üzere, Avrupa ve dünyanın diğer ülkelerinde yürürlükte olan basın meslek ilkelerini ve ahlak ilkelerini çiğnemeye yönelik bir fotoğraf-haber olduğundan dolayı kınadığımızı belirtiriz.

BİRLİK Gazetesi

Genel Yayın Yönetmeni

Avrupa Gazeteciler Derneği

Yunanistan Temsilcisi

İlhan Tahsin

 

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı