Batı Trakya Haber

Yassıköy’de Bir İlk Oldu

Bu yıl Yassıköy’de bir ilk oldu. Öğrenciler sevinç ve hüznü bir arada yaşadı.

Bu yıl Yassıköy’de bir ilk oldu. Öğrenciler sevinç ve hüznü bir arada yaşadı.

Yassıköy Azınlık İlkokulu Okul Aile Birliği bu yıl ilk defa 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı sonu mezuniyet töreni düzenledi.

Yassıköy İlkokulu Okul Aile Birliği bu yıl ilk defa 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı sonu mezuniyet töreni düzenledi. Mezuniyet törenine öğrenci ve  velilerin yanısıra çok sayıda Yassıköylü soydaş da katıldı. Törene katılanlar arasında Önder Mümin de bulunuyordu.

6. Sınıf çocukların aileleri ile birlikte bu mezuniyet çalışmasını yapan okul müdürü İbrahim Sadık, mezun olan öğrencilerine son kez seslendi ve kendilerine bundan sonraki eğitim yaşamlarında başarılar diledi.

Mezun olan çocuklarla bol bol hatıra fotoğrafları çekilirken Okul Aile Birliği başkanı Eser Cavet ve diğer yönetim kurulu üyeleri, gelecek yıllarda da mezuniyet törenlerinin daha zengin içerikli yapılacağını belirtti.

Son olarak öğrenciler ve veliler müzikli eğlencede hep birlikte doyasıya eğlendiler.

 

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı