Batı Trakya Haber

Yassıköy Belediyesi’nde Vaat Çok, Henüz İş Yok

Yassıköy (İasmos) Belediyesi’nde seçim öncesi hizmet alanında verilen vaatler çoktu, ancak henüz daha iş olmadığı açıkça görülüyor.

Yassıköy (İasmos) Belediyesi’nde seçim öncesi hizmet alanında verilen vaatler çoktu, ancak henüz daha iş olmadığı açıkça görülüyor. Unutulmamalıdır ki Belediye vaat yeri değil, iş icraat yeridir.

Özellikle Futbol takımlarına yönelik yapılacak olan yardımları her konuşmasında dile getiren Belediye Başkanı Önder Mümin, henüz harekete geçemediği görülüyor.

Yassıköy “Megas Aleksandros İasmu” futbol takımı Yunanistan 3. Lig kategorisinde mücadeleye hazırlanırken, futbol sanası etrafındaki manzara utanç verici. Futbol sahası park yeri, tribüne giden yolun bele kadar ot ve dikenlerin içinde olması nahoş bir görüntü oluşturuyor.

Futbol severlerin beklentisi, Yassıköy Belediyesi’nin bir an önce bu hoş olmayan görüntüyü ve çevre düzenlemesi ve temizliği yapması yönündedir. Umarız bir sonraki maça gelecek olan futbol severler bu manzarayla karşılaşmaz.

Kaldı ki Belediye Başkanı Önder Mümin futbolun içinden gelen biri olarak bu konuya en kısa zamanda eğilecek ve bu kötü görüntünün ortadan kalkmasını sağlayacak diye düşünüyoruz.

Fotoğraflar zaten durumu anlatmaya yetiyor.

 

Daha Fazla Göster
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Rasgele Haberler

Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Kapalı
Kapalı