Batı Trakya Haber

Yassıköy Belediyesi’nde Tüm Adayların Aldığı Oylar

Yassıköy Belediyesi’nde tüm adayların aldığı oyların resmi sonuçları yayınlandı.

Yassıköy Belediyesi’nde tüm adayların aldığı oyların resmi sonuçları yayınlandı.

Yassıköy (İasmos) Belediyesi’nde listelerin ve listelerdeki tüm adayların aldıkları oy rakamları aynen aşağıdaki gibidir.

«ΕΜΠΡΟΣ»-ΜΟΥΜΙΝ ΟΝΔΕΡ

Τοπική Ενότητα Αμαξάδων

  1. Ερκάν Κίντς 643
  2. Οκτάϊ Γιαλούτς 504
  3. Εσέν Σακήρ 249
  4. Χαγιάτ Βελή 234
  5. Αϊντίν Καρατζά 192
  6. Τζεβιέ Χουσεϊν Ιμπίς 65

Τοπική Ενότητα Ιάσμου

  1. Ερτζάν Μουεμίν 902
  2. Μεχμέτ Μεχμέτ 743
  3. Λεμονιά Μπάτζιου 578
  4. Σαλήμ Χουσεϊν 574
  5. Αϊσέλ Αμέτ 350
  6. Ριτβάν Δεμήρ 315
  7. Μεράλ Ισμαήλ 310
  8. Ελίφ Καλλεντζή 308
  9. Μουζαφέρ Κοντό 275
  10. Μουμίν Σακήρ 203
  11. Αϊσέ Δεμήρ 161
  12. Αρζού Χουσεϊν 112
  13. Νουραϊ Μπιμπασή 108
  14. Σταματία Σταυροπούλου 98
  15. Ουρκιέ Χασάν 91
  16. Σεϊνούρ Μουσά 50
  17. Πελήν Μουμίν Μπουδούρ 45

Τοπική Ενότητα Σώστου

  1. Μεχμέτ Αρήφ 849
  2. Μουμίν Μουμίν 492
  3. Γιουσούφ Γιουσούφ 400
  4. Μουμίν Μουμίν 383
  5. Οζάν Αλή 368
  6. Μουσταφά Χασάν 367
  7. Λατίφ Χαλήλ 364
  8. Χακάν Μεχμέτ 325
  9. Εμίν Εμίν 243
  10. Νιχάλ Χασάν 233
  11. Γκιοκσέλ Ισμαήλ 232
  12. Σερκάν Χουσεϊν Αράπ 220
  13. Τανέρ Μεχμέτ 218
  14. Δεριά Αλή Μεχμέτ 215
  15. Μεμέτ Σαλή 208
  16. Οζγκάν Ραϊφ 207
  17. Μουζδάτ Μουράτ 174
  18. Αμέτ Χατζή 169

 

«ΟΡΑΜΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ» – ΑΜΟΥΤΖΑΣ ΚΥΡΙΑΣΚΟΣ

Τοπική Ενότητα Αμαξάδων

  1. Ηλίας Δαλακούρας 339
  2. Μπεζέτ Μουμίν 203
  3. Παρασκευάς Ζάρας 180
  4. Μαριγώ Οργασλή 38
  5. Μαρία Σαββόγλου 35
  6. Λεϊλά Ιντζέ 11

Τοπική Ενότητα Ιάσμου

  1. Νικόλαος Γιάτσος 588
  2. Θεόδωρος 582
  3. Ανέστης Βακιάνης 572
  4. Χριστίνα Βιδούρα 515
  5. Χαράλαμπος Σαχουλίδης 404
  6. Βασίλης Τσάκαλος 385
  7. Χρήστος Βαλέρας 374
  8. Παναγιώτα Κούτρα- Σαταμέτου 351
  9. Τζανέρ Φερχάτ 328
  10. Απόστολος Κίτσος 275
  11. Νετζντέτ Αλή 227
  12. Σουλτάνα Ελευθεριάδου 197
  13. Ερκάν Αντέμ 196
  14. Δέσποινα Γκιουλέκα-Κοτζαμπασίδου 189
  15. Κυριάκος Μητούσης 142
  16. Ιπέκ Μεχμέτ 45

Τοπική Ενότητα Σώστη

  1. Βασίλης Αυγουστής 457
  2. Χρήστος Μαχαίρας 425
  3. Αθανασία Δουλγέρη 299
  4. Μαρίνος Τσάπαρης 223
  5. Κωνσταντινιά Μπάτζιου 125
  6. Σωτήριος Πουπούζης 115
  7. Μαρίνα Τσέντου 90
  8. Αναστασία Αλατζίδου 86
  9. Κωνσταντίνος Μπούντας 85
  10. Σαλή Ισμαήλ 40
  11. Σουκριέ Σαλή Ιμπίς 28
  12. Ουμίτ Αμέτ 19
  13. Αμέτ Ιμπραήμ 15
  14. Αϊσέ Γιουσούφ 13
  15. Νουρτέν Χασάν 11
  16. Σεμπαετίν Καγιά 7
  17. Νιλουφέρ Μουσταφά
  18. Σεβήμ Ιμπράμογλου Μπερμπέρ 0

 

«ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»-ΚΑΔΗ ΙΣΜΕΤ

Τοπική Ενότητα Αμαξάδων

  1. Χασάν Μαντρατζή 331
  2. Σελμά Χουσεϊν Χατζή 157
  3. Νουρσέλ Καρά 77
  4. Γιουξέλ Μουτούς 69
  5. Αϊσέ Αδέμ Μεμέτ Σουλεϊμάν 19
  6. Σελμά Ρουστέμογλου 8

Τοπική Ενότητα Ιάσμου

  1. Τζανέρ Ιμάμ 701
  2. Ιλκάι Λουτφή 366
  3. Ραμαδάν Τοπτσή 280
  4. Οκτάη Αντέμ 241
  5. Ερντιντς Καλεντζή 210
  6. Καδήρ Αχμέτ 173
  7. Ιλιάζ Ηλιάζ 145
  8. Ακμπέλ Μουμίν 112
  9. Φεϊμέ Σουλεϊμάν 39
  10. Νερμίν Ογλού Χασάν 39
  11. Εμπρού Χουσεϊν 33
  12. Νεβγκιούλ Αντέμ 26
  13. Νετζλά Σαλή 17
  14. Λεϊλά Ογλού Ραμαδάν 12
  15. Μαϊντέ Αλημάν 11
  16. Νουρσέλ Αλή 11
  17. Ζουριέ Ογλού Χαλήλ 2

Τοπική Ενότητα Σώστη

  1. Σεδάτ Αράπ 612
  2. Οζτζιάν Μεμέτ 605
  3. Καάν Μουμίν 414
  4. Μουζδάτ Χασάν Καρά 407
  5. Ναδήρ Ιδρύς 382
  6. Μουσταφά Μουσταφά 281
  7. Τουργάι Μουμίν 247
  8. Εργούν Μεμέτ Αλή 219
  9. Γκαλήπ Χουσεϊν 174
  10. Μεχμέτ Μεχμέτ 168
  11. Γκαλήπ Σερήφ 152
  12. Ισμαήλ Σουλεϊμάν 151
  13. Χουσεϊν Χουσεϊν 141
  14. Οσκιάν Ιμπράμ 123
  15. Χαλίτ Τσαούς Χασάν 103
  16. Σινάν Σοφτά Μπεκήρ 100
  17. Ζερίν Πισκιουλού 72
  18. Εμέλ Χουσεϊν Μολλά 42

 

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ»-ΣΠΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Τοπική Ενότητα Αμαξάδων

  1. Σπορίκη Ολγα 46
  2. Κωνσταντίνος Κωτούλας 17
  3. Ευγένειος Καρανικολάου 13
  4. Νετζλά Ογλού Ρετζέπ 2
  5. Ρασιμέ Ογλού Ρασήμ 1

Τοπική Ενότητα Ιάσμου

  1. Δήμος Κοτζαμπάσης 145
  2. Κυριάκος Μόσχος 112
  3. Παντελής Γκατζόγλου 79
  4. Δέσποινα Λιάπη – Κοτούλα 53
  5. Αθανασία Σκουλαρίκα – Πατρωνίδου 36
  6. Αναστάσιος Παύλου 33
  7. Βαλεντίνη Ροϊδου – Πολυζάκη 33
  8. Ευανθία Λαδά – Στυλιανού 20
  9. Παρασκευάς Παύλου 13
  10. Εμιτέ Ογλού Ιμπραήμ 3
  11. Χαμδιέ Μουμίν 3
  12. Φατμέ Ισλάμ Μποζ 2
  13. Χακή Γιασάρ 1

Τοπική Ενότητα Σώστου

  1. Ευαγγελία Διαμαντάκη 35
  2. Μιχαήλ Καρανικολάου 13
  3. Παναγιώτα Καρανικολάου – Παπαδοπούλου 10
  4. Γεώργιος Κοσμόπουλος 6
  5. Παρασκευή Κουγιουμτζόγλου 6
  6. Γρηγόριος Χασιώτης 6
  7. Σπυρίδων Ραυτόπουλος 5
  8. Ελένη Τσαλίκη – Βαφειάδου 5
  9. Περικλής Δογραματζής 4
  10. Καλογιάννης Τσαλίκης 4
  11. Νεβριέ Αλή 2
  12. Νουλουφέρ Αλή 2
  13. Μεμέτ Μεμέτ 2

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı