Yunanistan Haber

Yarın Türkiye’den Yunanistan’a Dönmek İsteyenlere Fırsat

İstanbul-Atina uçuşu 26 Mart 2020 Perşembe günü öğleden sonra.

Türkiye’den Yunan vatandaşları, 26 Mart 2020 Perşembe günü Aegean Airlines havayollarına ait özel bir uçuşla İstanbul’dan Atina’ya dönebilecek.

Yunanistan’ın İstanbul Konsolosluğu’ndan yapılan açıklamaya göre, İstanbul-Atina uçuşunun 26 Mart 2020 Perşembe günü öğleden sonra Türkiye saati ile 17:20’de yapılması planlanıyor.

Şu ana kadar İstanbul Havalimanı’nda 10 Yunanistan vatandaşı mahsur kalmış durumda ve daha 19 kişinin de İstanbul’dan Yunanistan’a dönmek isteyenlerin olduğu belirtiliyor.

Türkiye’den Yunanistan’a ülkelerine geri dönmek isteyenlerin, İstanbul’daki Yunan Konsolosluğu ile doğrudan bu telefon numarasıyla (0212 3938290-1-2-4) irtibata geçerek bilgi alabilecekleri belirtiliyor.

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı