Batı Trakya Haber

Üroloji Uzmanı Op. Dr. Halil Arif Muayenehanesinin Açılışını Gerçekleştirdi

Gümülcineli Üroloji Uzmanı Op. Dr. Halil Arif muayenehanesinin açılışını gerçekleştirdi.

Gümülcineli Üroloji Uzmanı Op. Dr. Halil Arif muayenehanesinin açılışını gerçekleştirdi. Açılışa ailesinin yanısıra hocaları ve doktor arkadaşları, meslektaşları da katılarak hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Trakya Dimokritos Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Üroloji Uzmanı Op. Dr. Halil Arif, Gümülcine şehir meydanında Orfeos 1 caddesi, kat 4’te, eski Eurobank üstünde, Gümülcine İtfaiye teşkilatı karşısında açtığı muayenehanesinde hasta kabulüne başladı.

Üroloji Uzmanı Op. Dr. Halil Arif, Dedeağaç Üniversite Hastanesi’nde uzmanlığını Üroloji bölümünde Operatör Doktor olarak gerçekleştirdiği onlarca başarılı ameliyatlarla tamamlamış, özellikle prostat ve böbrek taşları alanında ihtisasını tamamladıktan sonra kendi muayenehanesinde hizmet vermeye başladı.

Ayrıca muayenehanesinde, en son teknolojinin kullanıldığı modern cihazlarla sünnet işlemini en iyi ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

BİRLİK gazetesi olarak Üroloji Uzmanı Op. Dr. Halil Arif’e başarılı çalışmalar dileriz.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı