Türkiye | Dünya

Türkiye’de ve Dış Temsilciliklerde Cumhuriyet Bayramı Coşkusu

Türkiye’de ve Dış Temsilciliklerde Cumhuriyet Bayramı coşkusu yaşanıyor.

Türkiye’de ve Dış Temsilciliklerde Cumhuriyet Bayramı coşkusu yaşanıyor.

Anavatan Türkiye Cumhuriyet’in kuruluşunun 96. Yıldönümü kutlamaları Türkiye’de ve dış temsilciliklerde coşkuyla yaşanıyor. Başta başkent Ankara olmak üzere, Cumhuriyet Bayramı coşkusu tüm ülke genelinde coşkuyla yaşanıyor.

Devlet erkanı Ankara’da Anıtkabir’de buluşacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı resmi tören saat 11:00’da başlayacak.

Türkiye Cumhuriyet’inin kuruluşunun 96. Yıldönümü kutlamaları bu akşam 19:00-21:00 saatleri arasında Batı Trakya’da Gümülcine’nin seçkin otellerinden Cris&Eve otelinde gerçekleştirilecek. Başkonsolos Murat Ömeroğlu ve eşi Aslı Ömeroğlu, Konsoloslar ve Muavin Konsoloslar ile birlikte Batı Trakyalı soydaşlarını kabul ederek Cumhuriyet Bayramı coşkusunu birlikte yaşayacaklar. Her yıl olduğu gibi kutlamalara yoğun bir katılımın olması bekleniyor.

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı