Yunanistan Haber

“Türk Oyunlarının Sırtımızda Oynamasına İzin Vermeyeceğiz”

Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias bu sabah Proto Thema radio programına katıldı.

Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias bu sabah Proto Thema radio programına katıldı. Dedias Türkiye ile ilgili, “Türkiye, AB’yi göçle şantaj yapmaya çalışıyor, ancak hükümetin uyguladığı planlamayla sınırlarımızı tamamen kontrol edeceğiz ve buna asla müsade etmeyeceğiz. Türk oyunlarının sırtımızda oynamasına izin vermeyeceğiz.” Dedi.

Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias bu sabah Proto Thema radio programına katıldı ve kendisine Türkiye ile ilgili gelişmeler hakkında sorulan soruları yanıtladı. Dendias şu ifadeleri kullandı. “Türk oyunlarının sırtımızda oynamasına izin vermeyeceğiz. Bölgede ciddi ve öngörülebilir oyuncular olmak için çalışıyoruz. Herkesin kırmızı çizgilerimizi bilmesini istiyoruz. Gambotların değil, uluslararası hukukun satranç tahtasında oynuyoruz.”

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı