Batı Trakya Haber

“Tüm Genç Arkadaşlarımızı Koromuza Katılmaya Davet Ediyoruz”

Batı Trakya Türk Öğretmenler Birliği Türk Sanat Müziği Korosu çalışmalarına başlıyor. Yapılan yazılı bir açıklamayla ilgi duyan gençlerin koroya katılması çağrısı yapılıyor.

Açıklama şu şekildedir.
“Kültürümüzü ve müziğimizi yaşatmak adına Batı Trakya Türk Öğretmenler Birliği ve Türk Sanat Müziği Koromuz gayretle çalışıyor. Bu gayretli çalışmaların içinde yer almak isteyen tüm müzikseverleri koromuzun bir üyesi olarak görmek istiyoruz.

Özellikle yeteneklerini göstermek isteyen, kültürümüzün yaşamasını önemseyen, haftada bir gün iki saatini neşeli keyifli bir ortamda geçirmeyi arzulayan ve hayatına yeni dostluklar katma düşüncesi içersinde olan tüm genç arkadaşlarımızı koromuza katılmaya davet ediyoruz.

İlk buluşmamızı 27 Eylül 2019 Cuma akşamı saat 18.00’de Batı Trakya Türk Öğretmenler Birliği’nde gerçekleştiriyoruz.

Bu buluşmada mevcut koro üyelerimizle birlikte yeni katılımcılarla Batı Trakya Türk Öğretmenler Birliği’nde buluşmaktan ziyadesiyle mutlu olacağız.”

BATI TRAKYA TÜRK ÖĞRETMENLER BİRLİĞİ
YÖNETİM KURULU

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı