Yunanistan Haber

Sol Görüşlü Gençlerden Gümülcine’de İlginç Bir Etkinlik

Gümülcine İşçi Merkezi’nde sol görüşlü gençlerden İlginç bir etkinlik.

Yeni Sol Akım ve Komünist Gençliği Kurtuluşu tarafından, 26 Şubat 2020 Çarşamba akşamı saat 18:00’da Gümülcine İşçi Merkezi’nde “Deniz Hukuku, Münhasır Ekonomik Bölgeler (MEB), Jeostratejik Rekabetler: Komşu Ülkelerle, Mültecilerle ve Göçmenlerle Bizi Ayıran Bir Şey Var Mı?” adı altında bir etkinlik yapılacak.

Etkinliğin konuşmacıları Todoris Perentidis, ANTARSİA Doğu Makedonya-Trakya Eyalet Meclis Üyesi, Panagiotis Mavroidis, Metalolog – Metalurji Mühendisi, Nikos Çolakis, Üniversite öğrencisi.

Ayrıca, Özgür Askerler Ağı “Spartacus” tarafından da bir sunum yapılacak.

Etkinliği düzenleyenler tarafından yapılan açıklamada, “Tartışmanın temeli olarak bu konuların bölgemizdeki özelliği göz önüne alındığında, yerel topluma ve genel olarak Trakya’da tartışma açmanın gerekli olduğunu düşünüyoruz” ifadelerini kullanılıyor.

 

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı