Yunanistan Haber

Selanik Uçağına Yıldırım Düştü!

Uçağa havadayken yıldırım isabet etti, yolcular arasında kısa süreliğine panik dolu anlar yaşandı.

Ryanair havayolu şirketine ait bir uçağa havadayken yıldırım isabet etti, yolcular arasında kısa süreliğine panik dolu anlar yaşandı.

Ryanair havayolu şirketine ait bir yolcu uçağı Letonya’nın Başkenti Riga’dan Yunanistan’ın önce Pafos sonrasında Selanik Makedonia Havalimanı uçuşunda yolcular korku dolu anlar yaşadı. Sebebi ise uçağa havada yıldırım isabet etti. Yıldırım isabet etmesi sonucunda uçağın elektronik cihazlarında hasar meydana geldi, ancak pilotların deneyimi sayesinde uçak Pafos havalimanına sağlıklı bir şekilde iniş yaptı.

Uçak Pafos’a inişinden sonra Selanik’e hareket edecekti, ancak bu gerçekleşmedi ve yolcular bir gün gecikmeyle aynı şirkete ait bir uçakla sonraki gün Selanik’e ulaştılar.

 

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı