Yunanistan Haber

Onlar Değersizleşirken Biz Avrupa Ailesinin Daha Değerli Ferdi Olacağız”

Yunanistan Cumhurbaşkanı Prokopis Pavlopulos yine Türkiye’yi hedef aldı.

Yunanistan Cumhurbaşkanı Prokopis Pavlopulos yine Türkiye’yi hedef aldı.

Dini bir törene katılmak üzere Yunanistan’ın Mora’da Patra kentini ziyaret eden Yunanistan Cumhurbaşkanı Prokopis Pavlopulos, burada yaptığı konuşmasında yine Türkiye’yi hedef aldı. Pavlopulos, “Uluslararası hukuk değerlerini her anlamda çiğneyen, gittikçe yalnızlaşan, değersizleşen bir ülke. Onlar değersizleşirken biz ise Avrupa ailesinin daha da değerli bir ferdi olacağız” dedi.

Pavlopulos, “Biz Yunanlar olarak bireysel karakteri her ne olursa olsun insanlara hizmet etmeye kararlıyız,” ifadelerini kullanan Pavlopulos, bu nedenle Türkiye gibi uluslararası ve Avrupa kanunlarını hiçe sayarak insanları ve insanlık prensiplerini zalimce hedef alanlara gerekli cevabı vereceklerini vurguladı.

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı