Batı Trakya Haber

Önemli Bir Konuyu Masaya Yatırdılar

"Logoterapi nedir? Hangi durumlarda logoterapiye ihtiyaç duyulur?"

BTAYTD Kadınlar Kolu Kırköy’de “Logoterapi nedir? Hangi durumlarda logoterapiye ihtiyaç duyulur?” konulu bir etkinlik düzenledi.

Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği (BTAYTD) Kadınlar Kolu, İskeçe’nin Ova bölgesi Kırköy’de “Logoterapi nedir? Hangi durumlarda logoterapiye ihtiyaç duyulur?” konulu bir etkinlik düzenledi. Etkinliğe, BTAYTD Kadınlar Kolu Başkanı Sevkan Tahsinoğlu, Asbaşkan Özlem Niyazioğlu, Halkla ilişkiler sorumlusu İlknur Tuzlacı ve çok sayıda kadın katıldı.

Etkinlikte Uzman Logoterapist Esma Mustafa ve Merve İsmail, “Logoterapi nedir? Hangi durumlarda logoterapiye ihtiyaç duyulur?” konulu bir sunum gerçekleştirdiler. Etkinlik uzmanların sunumundan sonra yoğun bir şekilde, soru – cevap olarak devam etti.

 

 

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı