Batı Trakya Haber

Mustafçova Belediyesi’nde Rıdvan Deli Hüseyin Rüzgarları Esiyor

İskeçe’nin Dağlık kolunda Mustafçova Belediyesi’nde “Toplumsal Birlik Ve Kalkınma” hareketinin zafer sesleri geliyor.

İskeçe’nin Dağlık kolunda Mustafçova Belediyesi’nde “Toplumsal Birlik Ve Kalkınma Hareketi”nin zafer sesleri geliyor.

İskeçe’nin Dağlık kolunda Mustafçova Belediyesi seçimlerinde yarış tam gaz devam ediyor. Bölgede bir adım önde olduğu halk tarafından söylenen “Toplumsal Birlik Ve Kalkınma Hareketi” Başkanı Rıdvan Deli Hüseyin’i Şahin kasabası halkı coşkulu bir şekilde karşıladı. Konuşma yapacağı alanı tıklım tıklım dolduran halk artık değişim zamanının geldiğini haykırdı ve Şahin kasabasındaki bu yoğun ilginin zafer sesleri olduğunu dile getiriyor.

Seçim propagandası zamanı boyunca gezmedik köy uğramadık mahalle bırakmayan Mustafçova Belediyesi Başkan adayı Rıdvan Deli Hüseyin halk tarafından sevilen ve sayılan biri olarak kabul görüyor. Öyle ki seçim maratonu boyunca da bu duruşundan asla vazgeçmediği ve seçim propagandasında rakiplerine bir an olsun çamur atmadan hizmet alanında yapılamayanları dile getirerek eleştirilerini yönelttiği belirtiliyor.

Gittiği her bölgede yaptığı konuşmalarında bir önceki Belediye yönetiminin hizmette beklenenin altında kaldığını ve halkın kendilerine yetki vermesi durumunda da boşa kaybedilen bu zamanı süratle telafi edeceklerini ve Mustafçova Belediyesi’nin hizmette geri kalmışlığını ortadan aldıracaklarını ve herkes için yaşanabilir bir Belediye anlayışı ve hizmet sunacaklarını dile getirdi.

Şimdi artık sırada sözün bölge halkında olduğunu dile getiren Rıdvan Deli Hüseyin, halkın sandığa giderek oylarını gönül rahatlığıyla “Toplumsal Birlik Ve Kalkınma Hareketi”ne vermeleri çağrısında bulunarak herkese teşekkür ediyor.

 

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi..

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı