B.Trakya Video HaberBatı Trakya Haber

Mustafa Katrancı’dan Seçmene Mesaj Var

Milletvekili adayı olan Mustafa Katrancı’dan 7 Temmuz seçimleri öncesinde seçmene mesajı var.

Rodop ilinden Yeni Demokrasi Partisi (Nea Dimokratia) Milletvekili adayı olan Mustafa Katrancı’dan 7 Temmuz seçimleri öncesinde seçmene mesajı var.

Rodop ilinden Yeni Demokrasi Partisi (Nea Dimokratia) Milletvekili adayı olan Mustafa Katrancı’dan seçmene mesaj var. Mustafa Katrancı, BİRLİK Gazetesi’nden İlhan Tahsin’e verdiği özel mülakatta sorulan soruların arasından en önemlisi olan “neden iktidardan milletvekili seçilsin? sorusuna ise şu yanıtı verdi.

“Muhalefette yapabilecek olduklarınız sadece bana göre gürültü çıkarmak, en fazla bilgilendirme görevlerinde bulunabilmek. “Ben o kadar bu kadar soru önergesi yatırdım” diyenler var ama, ben çok merak ediyorum bu soru önergelerine sıradan cevaplar dışında ne faydası oldu. Bu yüzden de büyük olasılıkla halkımız bunun bilincinde olarak iktidara daha yakın hareket ediyor. Bana göre de doğru, öyle olması lazım, çünkü son dönemde çiftçilerden bahsetmeye kalksak, primlerle ilgili yaklaşık yüzde ellisi hükümetin elinde olacak dağıtımıyla ilgili, dolayısıyla da kendi içimizden temsilciler olmadığı zaman ne kadar bizi savuna bilirsiniz? Karar mekanizmasının içinde olmadan ne getirebilirsin? Dolayısıyla bence bunların etken olduğunu düşünüyorum ve doğru bir karar olduğunu da söylemek yanlış olmaz.”

Milletvekili adayı Mustafa Katrancı’nın söylediklerinin tamamını videodaki röportajımızdan izleyebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı