Batı Trakya Haber

Metios, Mustafçova Belediyesi’ni Ziyaret Etti

Eyalet Başkanı Metios ekibi ile birlikte Mustafçova Belediyesi’ni ziyaret etti.

Eyalet Başkanı Metios ekibi ile birlikte Mustafçova Belediyesi’ni ziyaret etti.

Doğu Makedonya ve Trakya Eyalet (DMT) Başkanı Hristos Metios ekibi ile birlikte Mustafçova (Miki) Belediyesi’ne geniş katılımlı bir ziyaret gerçekleştirdi.

İskeçe bölgesindeki ziyaretlerine Balkan kolundaki Mustafçova Belediyesi’yle başlayan Metios, vatandaşların dağlık bölgede zor şartlar altında kış ve yaz aylarında karşılaştıkları sorunlar hakkında, Belediye Başkanı Rıdvan Delihüseyin ve ekibi tarafından detaylı bilgi aldı.

Belediye Başkanı Rıdvan Delihüseyin ve ekibi, Metios’a bölgedeki var olan altyapı ve benzeri sorunlara çözüm bulunmasında kararlı olduklarını bizzat aktardılar ve Eyalet Başkanlığı’nın sorunların çözülmesinde kararlı ve yapıcı bir şekilde davranmasını talep ettiler.

Başkan Metios da sırasıyla sorunların çözümü için var olan imkanların azami derecede kullanılacağını, ek olarak da devam eden kalkınma programlarından faydalanmanın yollarını birlikte arayacakları sözünü verdiği belirtiliyor.

 

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı