Batı Trakya Haber

Levent Sadık Ahmet: “TİAD Olarak Desteğimiz Devam Edecektir”

Trakya İş Adamları Derneği (TİAD) Başkanı Levent Sadık Ahmet, “TİAD olarak Tarım Hayvancılık Araştırma Enstitüsüne desteğimiz devam edecektir” diyerek desteğini bir kez daha yineledi.

TİAD Başkanı Levent Sadık Ahmet yaptığı yazılı açıklamada, “Tarım Hayvancılık Araştırma Enstitüsü (THAE) bölgemiz gibi yüksek oranda tarım ve hayvancılıkla geçinen halkımız, Trakya İş Adamları Derneği (TİAD) ve iş dünyası için büyük önem arz etmekte olup iş dünyasının faydalanabileceği bir kurumdur. Tarım Hayvancılık Araştırma Enstitüsüne TİAD olarak desteğimiz devam edecektir. Toplumumuza örnek teşkil eden bu kurumumuza, 24 Νisan 2019 Çarşamba günü derneğimizde gerçekleştirdikleri çok değerli sunumları için teşekkür ederiz.” İfadelerine yer veriyor.

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı