Batı Trakya Haber

Kozlukebir Belediyesi’nde Kıran Kırana Seçim Yarışı

26 Mayıs tarihinde yapılacak olan Belediye seçimleri yarışında, Batı Trakya’da üç Azınlık Belediyesi’nde seçim maratonunda kıran kırana bir mücadele veriliyor. Bu bölgelerden birisi de Kozlukebir Belediyesi.

Kozlukebir Belediyesi’nde üç adayın yarıştığı seçim maratonunda yapılan hazırlıklar aralıksız ve tam gaz devam ediyor. Halihazırda Belediye Başkanı olan Rıdvan Ahmet 26 Mayıs 2019 tarihinde yapılacak olan seçimlere “DEMOKRATİK GÜÇ” Listesi ile katılıyor.

Bir diğer aday ise geçmişte Belediye Başkanlığı görevinde bulunmuş olan İbrahim Şerif. İbrahim Şerif de bölgedeki çalışmalarına “GELECEK” Listesi ile aralıksız devam ediyor ve yeniden seçmenin oyunu alabilmek için hummalı bir çalışma yürütüyor ve mücadele ediyor.

Bir diğer aday ise genç yaşına rağmen iddialı bir şekilde Kozlukebir Belediyesi Başkanı olmak üzere kolları sıvadı ve sistematik bir çalışmayla inandığı yolda devam ediyor. Başkan αdayı Erdem Hüseyin, “BİRLİK” listesi ile seçim yarışına katılıyor. Erdem Hüseyin yeni oluşturduğu “BİRLİK” listesi ile Kozlukebir Belediyesi’nde ipi ilk sırada göğüslemek istiyor.
Bölgeden gelen son haberlere göre, 26 Mayıs tarihinde yapılacak olan seçim yarışının 3 aday arasında kıran kırana geçeceği belirtiliyor. BİRLİK Gazetesi olarak, sizler için bölgede seçimler öncesinde bölgenin siyasi nabzını tutmaya ve dolayısıyla da sizlere gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı