Türkiye | Dünya

Kipi-İpsala Kapısında Durum Yine Aynı

İpsala Sınır Kapısı'nda uzayan kuyruklar nedeniyle Türk polisi gelen araçları Pazarkule ve Kapıkule sınır kapılarına yönlendiriyor.

İpsala Sınır Kapısı’nda uzayan kuyruklar nedeniyle Türk polisi gelen araçları Pazarkule ve Kapıkule sınır kapılarına yönlendiriyor.

Bayram tatilini geçirmek üzere Yunanistan’a gelmek isteyen Türk turistler Kipi (Bahçeköy) – İpsala sınır kapısındaki “çok çalışan” memurların keyfi uygulamalarına takıldı. Saatlerce kuyrukta bekleyen tatilciler, bu duruma tepki gösterdi.

İpsala Sınır Kapısı’nda saatlerce kuyrukta bekleyen tatilciler, bu duruma tepki gösterdi. Ramazan Bayramı tatilini Yunanistan ve Balkan ülkelerinden geçirmek için İpsala Sınır Kapısı’na gelen tatilciler kızgın güneşin altında saatlerce geçiş sırası bekliyor.

İpsala Sınır Kapısı’nda uzayan kuyruklar nedeniyle Türk polisi gelen araçları Pazarkule ve Kapıkule sınır kapılarına yönlendiriyor. İpsala Sınır Kapısı’nda araç kuyruğu 5 kilometreyi geçti. Türk yetkililer kuyruğun Yunan tarafının yavaş çalışmasından kaynaklandığını belirtti.

 

Daha Fazla Göster
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Kapalı
Kapalı