Batı Trakya Haber

KİNAL Tel Tel Dökülüyor, Parlamento’ya Girmesi Tehlikede

İstifalar böyle devam ederse “KİNAL’ın önümüzdeki seçimlerde Parlamento’ya girmesi dahi hayal olur” yorumları yapılıyor.

İstifalar böyle devam ederse “KİNAL’ın önümüzdeki seçimlerde Parlamento’ya girmesi dahi hayal olur” yorumları yapılıyor.

Fofi Genimata çok zor durumda, KİNAL tel tel dökülüyor, seçim öncesi ard arda istifalar Fofi’yi köşeye sıkıştırdığı yetmediği gibi, ciddi anlamda siyasi analiz yapanlar, bu durum böyle devam ederse “KİNAL’ın önümüzdeki seçimlerde Parlamento’ya girmesi dahi hayal olur” yorumları yapılıyor.

Venizelos’un partiden ayrılmasından sonra kılıçlar çekildi ve bir türlü sular halen durulmuş değil. Bu gün de KİNAL iki ayrı istifayla sarsıldı. KİNAL’ın Kavala adaylarından Pavlos Georgiadis ile Fokida ilinden Aleksis Athanasopulos KİNAL’dan aday olmayacaklarını açıkladılar.

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı