Yunanistan Haber

KİNAL Partisi İlk Milletvekili Adaylarını Açıkladı

Fofi, KİNAL'da yaşanan fırtınalar nedeniyle ülke genelinde milletvekili adayların tümünü açıklayamadı!

KİNAL Partisi 7 Temmuz 2019 tarihinde yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde ülke genelinde bazı bölgelerden bazı adayların isimlerini açıkladı. Batı Trakya’dan Evros, Rodop ve İskeçe illeri de açıklanan bölgeler arasında bulunuyor.

Yunanistan’ın saygın gazetelerinden kathimerini gazetesinde açıklanan isimlerin arasında Azınlıktan sadece İskeçe Milletvekili adayı Dr. Burhan Baran’ın isminin açıklanması ve başka isimlerin yer almaması dikkat çekiyor.

Kathimerini gazetesindeki haberin linki:

http://www.kathimerini.gr/1028871/article/epikairothta/politikh/oi-prwtoi-ypoyhfioi-toy-kinal

Açıklanan isimler aynen aşağıdaki gibidir.

Ν. ΕΒΡΟY:

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΚΑΡΑΦΥΛΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

ΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΡΟΔΟΠΗΣ

ΤΣΙΤΗΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Ν. ΞΑΝΘΗΣ:

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ

ΜΠΟΥΡΧΑΝ ΜΠΑΡΑΝ

Ancak, BİRLİK Gazetesi’nde yayınlanan bu haberden sonra Milletvekili İlhan Ahmet’in Gümülcine’deki bürosundan sekreterleri tarafından BİRLİK Gazetesine gönderilen yazıda, Gümülcine’de yayınlanan Paratiritis gazetesinde ise KİNAL Partisi’nin Rodop ili Milletvekili adayları arasında şu isimlerin yer aldığı görülüyor.

İlhan Ahmet, Giorgos Mananas, Kiriaki Golgaki ve son olarak da 26 Mayıs seçimlerinde Gümülcine Belediyesi’nde aldığı sonuçla seçilemeyen ve büyük hayal kırıklı yaşayan yılların siyasetçisi Sibel Mustafaoğlu yer alıyor.

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı