B.Trakya Video HaberBatı Trakya Haber

Kimse Katılmadı, Hayal Kırıklığı Yaşadı!

KİNAL-PASOK Partisi Genel Sekreteri Manolis Hristodulakis’in Gümülcine ziyareti hayal kırıklığı yaşandı.

KİNAL-PASOK Partisi Genel Sekreteri Manolis Hristodulakis’in Gümülcine ziyareti hayal kırıklığı yaşandı. Kendisini karşılamaya kimse gelmedi.

KİNAL-PASOK Partisi Genel Sekreteri Manolis Hristodulakis seçimlere dört gün kala Gümülcine’yi ziyaret etti. Ancak bu ziyaret kendisinde ve çevresindekilerde hayal kırıklığı yarattı.

Sebebi ise, Gümülcineliler Kulübü’nde (Leshi Komotineon) kendisini halktan karşılamaya kimse gelmedi. Sadece Milletvekili adayları ve üç beş kişi ancak hazır bulundu. Dolayısıyla da seçim öncesi KİNAL-PASOK Partisi Rodop ilinde bir kez daha şoku yaşamış oldu.

Burada gazetecilere kısa bir açıklamada bulunan Genel Sekreter Manolis Hristodulakis, bu seçimlerde parti olarak muhalefette kalacaklarını kabul etti ve KİNAL-PASOK Partisi’nin yeniden o eski günlerine dönmesi ve Yunanistan’da çiftçinin, işçinin, emekçinin haklarının takipçisi olabilmesi için 7 Temmuz seçimlerinde vatandaşları oy kullanmaya davet etti.

Son olarak, Batı Trakya’da yaşayan Azınlıktan tek bir kelimeyle bahsetmemesi ise dikkat çekti.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı