Batı Trakya Haber

Kendi İşini Kurmak İsteyenlere Yardım Elini Uzatıyor!

Tarım-Hayvancılık Araştırma Enstitüsü kendi işini kurmak isteyene yardım elini uzatıyor.

Tarım-Hayvancılık Araştırma Enstitüsü kendi işini kurmak isteyene yardım elini uzatıyor.

Tarım-Hayvancılık Araştırma Enstitüsü, tarım-gıda sektörünü ilgilendiren teşviklerle ve destek programlarıyla yakından ilgilenmeye devam ediyor.

Tarım-Hayvancılık Araştırma Enstitüsü, tarım-gıda sektörünü ilgilendiren teşviklerle ve destek programlarıyla yakından ilgilenmeye devam ediyor. Bu çerçevede yayınlanan ve İskeçe-Rodop illerini kapsayan “LEADER” Programını bütün ilgilenenlere sunmaktadır. Programa son başvuru tarihi 12 Temmuz 2019 olmakla birlikte, programın yatırımcılara sunduğu destek oranları faaliyet alanına göre %50’lerden %100’lere kadar değişmektedir.

Özellikle tarım-gıda sektörü zincirine bağlı yatırım yapmak veya yatırımını geliştirmekle ilgilenen ve bu programın desteğinden faydalanmak isteyen işletmeleri ve kooperatifleri Tarım-Hayvancılık Araştırma Enstitüsüne giderek bilgi sahibi olabilirler.

 

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı