Batı Trakya Haber

Karacaoğlan Halk Pazarının Günü Değişti

Rodop ili halk pazarları komitesi başkanı DMT Eyaleti Meclis Üyesi Ahmet İbram yaptığı yazılı açıklamada, Kozlukebir (Arriana) Belediyesi’ne bağlı Karacaoğlan (Aratos) köyü Halk Pazarı 20 Mayıs 2019 tarihinden itibaren her Pazartesi günü gerçekleştirileceği belirtiliyor.

DUYURU

“Kozlukebir belediyesine bağlı Karacaoğlan köyü Halk Pazarı 20 Mayıs 2019 tarihinden itibaren her Pazartesi günü gerçekleştirilecektir.
Doğu Makedonya ve Trakya Eyaleti Kalkınma Komisyonunun 13 Mayıs 2019 Pazartesi günü yapılan toplantıda oybirliği ile aldığı karara göre Karacaoğlan köyü Halk Pazarı’na ticari faaliyet gösteren satıcılar için gerekli bütün işlemler tamamlanmıştır.

Buna göre 20 Mayıs 2019 Pazartesi gününden itibaren ve her Pazartesi günleri şimdiye kadar yer tahsis edilmiş üreticiler ve ayrıca ticari faaliyet gösteren satıcılar tezgahlarını Karacaoğlan köyündeki yerlerine açabilirler.
Yer kiralamak isteyen üreticiler ise istedikleri zaman, gerekli başvurularını yaptıktan sonra ilgilendikleri halk pazarlarına, halk pazarları komitesi tarafından 4497/2018 numaralı kanuna göre geçici olarak yerleştirilmektedir.”

RODOP İLİ HALK PAZARLARI KOMİTESİ BAŞKANI
AHMET İBRAM
DMT EYALETİ MECLİS ÜYESİ

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı