Batı Trakya Haber

“İsmet Kadı’da Kendisini Belediye Yönetiminin Dışında Bırakmıştır”

Seçilmiş Yassıköy (İasmos) Belediye Başkanı Av. Önder Mümin, “Kiriakos Amucas, Arap Sedat, İmam Caner’den sonra, sn. İsmet Kadı’da kendisini gelecek 4 yıl için belediye yönetiminin dışında bırakmıştır” sözleriyle cevap verdi.

Seçilmiş Yassıköy (İasmos) Belediye Başkanı Av. Önder Mümin, şahsına ait sosyal paylaşım sitesinde ve basına gönderdiği yazılı açıklaması aynen aşağıdaki gibidir.

Açıklama

“Yassıköy belediyesinde bölgemiz insanının muhalefete layık gördüğü 2 eski belediye başkanının hala seçimlerin bittiğini fark etmemiş olduğunu üzüntü ile takip ediyorum.

Belediye mensuplarımızın iradesi net bir şekilde tecelli etmiştir. Seçim sonuçlarını doğru analiz edemeyenlere, hazmedemeyenlere, 3. listeden ilk hafta 1698 oy, 2. listeden ilk hafta 1390, ikinci hafta 2855 oy fazla aldığımızı hatırlatmakta yarar görüyorum.

Bizler muhalefette 2 eski belediye başkanının olmasından gurur duyacağız. Kendilerinin de bu göreve yavaş yavaş alıştığını görüyoruz.

Şov yapıyor diyenlere, halkla buluşmayı, kucaklaşmayı, durmadan çalışmayı siz şov olarak görüyorsanız, sizin eksikliğiniz olduğu için sözünüzü geri iade ediyorum.

Dünkü açıklamalarından sonra, Kiriakos Amucas, Arap Sedat, İmam Caner’den sonra, sn. İsmet Kadı’da kendisini gelecek 4 yıl için belediye yönetiminin dışında bırakmıştır.

Yaz ortasında bu tür açıklamalara neden gerek duyduğunu çok iyi bildiğimi, gerekirse kamuoyuyla paylaşacağımı saygıyla arz ediyor, tüm kesimleri halkın iradesine, GELECEĞE SAYGI ile yaklaşmaya davet ediyorum…”

Av. Önder Mümin

Seçilmiş Yassıköy Belediye Başkanı

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı