B.Trakya Video HaberBatı Trakya Haber

İsmet Kadı: “Onların Yapacağız Dediklerinin,Vaat Ettiklerinin,Biz İki Katını Zaten Yaptık”

Yassıköy (İasmos) Belediye Başkanı, “Demokratik İşbirliği” Listesi Başkanı Dr. İsmet Kadı Bulatköy’de halka seslendi.

Yassıköy (İasmos) Belediye Başkanı, “Demokratik İşbirliği” Listesi Başkanı Dr. İsmet Kadı Bulatköy’de halka seslendi. Kadı, “onların yapacağız dedikleri vaat ettiklerinin biz iki katını zaten yaptık” diyerek göndermede bulundu.

“Demokratik İşbirliği” Listesi Başkanı Dr. İsmet Kadı Bulatköy’de halka hitap etti. Başkan İsmet kadı, Belediye yönetimi olarak verdikleri hizmetten bahsetti, eksikler olabileceğini ver yapılmış olan hataları da kabul ederek, gelecek dönemde daha aktif bir çalışmayla Belediye’nin de gerçekleştirmeye başladığı tasarruf programlarıyla elde edilecek kaynakları kullanarak var olan eksiklikleri en süratli bir şekilde gidereceklerini dile getirdi. İsmet Kadı rakiplerine de seslenerek, “onların yapacağız dedikleri vaat ettiklerinin biz iki katını zaten yaptık” diyerek göndermede bulundu.

İsmet Kadı konuşmasının sonunda Yassıköy Belediyesi sakinlerine seslenerek, 26 Mayıs tarihinde yapılacak olan seçimlere katılan ve deneyimli isimlerden oluşan “Demokratik İşbirliği” Listesini desteklemeleri çağrısında bulundu.

Konuşmanın tamamını videodan izleyebilirsiniz.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı