Batı Trakya Haber

İsmet Kadı: “Hiç Bir Güç Karşısında Eğilmeden, Korkmadan Yorulmadan Çalışmak Üzere Yeniden Adayım”

Yassıköy (İasmos) Belediye Başkanı olan Dr.İsmet Kadı ekibiyle birlikte seçim yarışına hazır olduklarını açıkladı.

26 Mayıs seçimlerinde yeniden ekibiyle birlikte seçim yarışına katılacak olan Demokratik İşbirliği Listesi ve aynı zamanda Yassıköy (İasmos) Belediye Başkanı olan Dr.İsmet Kadı ekibiyle birlikte seçim yarışına katılacağını açıkladı. Dr. İsmet Kadı yayınladığı yazılı mesajında yassıköy Belediyesi halkına seslenerek, “Önce toplumun her kesimini kucaklayacak şekilde eşitlik ve adalet ilkeleriyle, bu topraklarda yaşayan herkesin sözü, düşüncesi, görüşü bizim için değerlidir, kıymetlidir. Ekip arkadaşlarımızla birlikte sahip olduğumuz çizgiden ayrılmadan, ahlâklı, ilkeli, azimli ve kararlı bir şekilde hiç bir güç karşısında eğilmeden, korkmadan yorulmadan çalışmak üzere yeniden adayız” ifadelerine yer veriyor.

“Hiç Bir Güç Karşısında Eğilmeden, Korkmadan Yorulmadan Çalışmak Üzere Yeniden Adayım”

“Çok değerli Yassıköy belde halkını ve yurt dışında yaşayan siz kıymetli soydaşlarımızı en kalbi duygularımla selamlıyorum.

Önce toplumun her kesimini kucaklayacak şekilde eşitlik ve adalet ilkeleriyle, bu topraklarda yaşayan herkesin sözü, düşüncesi, görüşü bizim için değerlidir, kıymetlidir diyerek birikimlerimizi ve çalışmalarımızı önce insan anlayışıyla sizlerin sevgi, güven ve destekleriyle harmanlayarak hizmete talip olmuştuk.

Gerek ülke, gerek Belediye, gerekse bölge halkı olarak imkanların son derece kısıtlı olduğu, bir gün sonrasında bile ne olacağı belli olmayan kritik ve çok zor bir dönemden geçtik.

Bu zor dönemde şikayet eden değil şikayet dinleyen, sorun çıkaran değil sorunlara çözüm üreten, dertlerine çare bulan bir yönetim anlayışıyla çalıştık. Her zaman hakkın ve hakikatin yanında adaletsizliğin ise karşısında olduk. Yaratılanı Yaradan’dan ötürü severek, köylerimiz arasında hiç bir ayrım yapmadan, bize oy versin veya vermesin, hiç kimseyi ayırmadan yaşadığımız ve yönettiğiniz belediyeye hizmet için gece gündüz çaba sarf ederek imkanlarımız çerçevesinde en iyi hizmeti yapmaya çalıştık. Her zaman hizmet üretmek, değer üretmek ve bugüne kadar yapılamayanları yapabilmek için uğraş verdik.

Çok değerli Yassıköy belde halkı;

Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da ekip arkadaşlarımızla birlikte sahip olduğumuz çizgiden ayrılmadan, ahlâklı, ilkeli, azimli ve kararlı bir şekilde hiç bir güç karşısında eğilmeden, korkmadan yorulmadan bölgemizde sizlere en iyi hizmeti yapabilmek için önümüzdeki Mayıs ayında yapılacak seçimlerde Demokratik İşbirliği Listesi’nde yer alacak meclis üyesi ve muhtar adaylarını açıklayarak olarak tekrar aday olduğumuzu siz değerli halkımıza bildirmekten onur duyarız.”

Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı