B.Trakya Video HaberBatı Trakya Haber

İskeçe’de 2 Bin Kişi Eğitim İçin Yürüdü!

İskeçe’de yaklaşık 2 bin kişi eğitim için yürüdü.

İskeçe’de yaklaşık 2 bin kişi eğitim için yürüdü.

İskeçe’de Azınlık Ortaokul ve Lisesi okul binasının yetersiz kalması ve vardiyalı eğitime tepki ve var olan bina sorununa çözüm bulunması talebiyle 23 Eylül Pazartesi günü İskeçe’de yürüyüş yapıldı. Yaklaşık 2 bin kişi İskeçe caddelerinde eğitim için yürüdü.

Yapılan yürüyüşe İskeçe Seçilmiş Müftüsü Ahmet Mete, Müftü Yardımcısı Ahmet Hral, Milletvekilleri Burhan Baran ve Hüseyin Zeybek, Mustafçova Belediye Başkanı Rıdvan Delihüseyin ve Yardımcıları, İskeçe Türk Birliği Başkanı Ozan Ahmetoğlu, Batı Trakya Yüksek Tahsilliler Derneği Başkanı Hüseyin Baltacı, Eyalet Meclis Üyesi Rıdvan Kurak, Azınlık Ortaokulu – Lisesi Encümen Heyeti ve Okul Aile Birliği, veliler ve öğrenciler katıldı.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlhan Tahsin

BİRLİK Gazetesi, Genel Yayın Yönetmeni, Tek Rumeli TV. Yunanistan Temsilcisi.. Avrupa Gazeteciler Derneği Yunanistan Temsilcisi.. İnternet sitemizde yayınlanan, yazı\görseller tarafımıza(İlhan Tahsin) birlikgazetesi.org'a aittir. İzinsiz veya ''Kaynak'' belirtmeden kopyalama yapıp sitenizde sunum yapmak yasaktır.

İlgili Makaleler

Haber Hakkında Bir Yorum Bırak...!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı